ZAMANDA AŞK FİLM HAKKINDA (ABOUT TİME)

ZAMANDA AŞK (AboutTime)

Zamanın hiç bir zaman değiştiremeyeceği şey belki de sadece aşktır gerçekten aşıksanız zamanının rolü çok da büyük değildir. Ya sana gerçekten hayatındaki her an için ikinci bir şans verseler bunu nasıl değerlendirirdin.

21028031_20130813153021538

 

About Time Türkiye’de gösterime girdiği adıyla Zamanda Aşk  romantik komedi – drama filmi. 2013 yapımı film de kendi hayatında zamanda yolculuk yapabilen bir adam Mary adındaki güzel bir kızın kalbini kazanmak için sürekli uğraşmaktadır ama aşk sandığından daha etkili bir durum olduğu için zamanda yolculuk yapmak tekrar tekrar denemek yeterli olmayabilir. Yönetmenliğini ve senaristiliğini Richard Curtis’in yaptığı  filmin başrollerini ise (Tim Lake) Domhnall Gleeson ve (Mary ) Rachel McAdams ‘ paylaşıyor onlara Bill Nighy, Margot Robbie, Lydie Wilson, Tom Hollander ve Vanessa Kirby gibi  güçlü isimler de eşlik ediyor.

Questão-de-Tempo-About-Time-Foto-1

 

Her sorunun zamanda geriye giderek çözülemeyeceğini ve hatalarında hayatımızın bir parçası olduğunu anlamamızı sağlayacak bir film çünkü biz insanlar hatasız değiliz ve her zaman bir sürü hata yaparız bunları düzeltmek sadece yine bizim elimizde yaptığımız şeyleri değiştirerek değil kendimizi düzelterek çözebiliriz. Aşk yaptığımız hataları her zaman düzeltmez ama herzaman ikinci şansları hakeder. Bu dönemde romantik bir yanınız ağır basıyorsa bu filmi izlemenizi tavsiye ederim ben sanırım 4 kez izledim ve yine izleyebilrim sizi de etkileyebilir.

 

Hepinize iyi seyirler diliyorum.

Reviews

  • Senaryo7
  • Kurgu7
  • Oyunculuklar7
  • Müzikler6
  • Görsel Efektler7
  • 6.8

    Score
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir