X-Men: Apocalypse Film Hakkında

Medeniyetin şafağından beri, Apocalypse’e tanrı gözüyle bakılmaktadır. Marvel’in en iyi  X-Men evreninin ilk ve en güçlü mutantı Apocalypse, birçok mutantın özelliğini kendinde toplayarak ölümsüz , yenilmez ve çok güçlü  olmuştur. Binlerce yıllık uykusundan uyandığında bulduğu dünya, onu büyük hayal kırıklığına uğratır. Kendine mutantlardan güçlü bir takım oluşturur. İçinde Magneto’nun (Michael Fassbender) da bulunduğu takımın amacı insanoğlunu gezegenden temizlemek ve Apocalypse’in saltanat sürebileceği bir dünya hazırlamaktır. Dünyanın kaderi dengede durmaktadır. Professor X’in (James McAcoy) de yardımıyla, Raven (Jennifer Lawrence) genç bir X-Men takımına yardım etmeli ve insanoğlunu tamamen yok oluştan kurtarmalıdır.
xmenapoc48
En çok devam filmi çekilen fantastik bilimkurgu efsanesi olma yolunda ilerleyen X-Men’in 2016 yılında seyircisiyle buluşacak olan yapımın yönetmen koltuğunda yine Bryan Singer oturacak.  X-Men: Apocalypse adıyla vizyona girecek filmin kadrosunda yine Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Nicholas Hoult, James McAvoy,Evan Peters gibi isimler yer alıyor.

 

X-Men-Apocalypse

X-Men ve arkadaşları dünyayı mutanlardan korumaya çalışırlar. Dünya’ya X-Men’in ihtiyacı vardır filmde aşırı derecede Bilim Kurgu ve Aksiyon olduğu için bu film bilgisayar sevenlerin hoşuna gidebilir. Filmin vizyona çıkacak tarihi 19 Mayıs 2016 dır. Bir çok kişi de genelde Türkler olmak üzere neden 19 Mayıs olduğunu merak ediyor. Film ayrıntıları sitemizde vardır. Filmin yönetmeni Bryan Singer’ dir . Film Amerika Birleşik Devletleri’nin gizemli bölgelerinde çekilmiştir. Dili İngilizce olan bu filmin alt yazılısı veya Türkçe’sini bulabilirsiniz herkesin merak ettiği Markaj ise uzun markajlı film olarak vizyona sokulacak bazı yerli siyah beyaz olsa bile film açık renkli sunulacaktır. Filmin bütçesi ise 240 millions de dollars (estimation) 240 milyon dolar (estimation) dur. Film Fragmanı sitemizde bulunmaktadır. Filmi her türlü sinema yerlerinde izleyebilirsiniz CineMaximum da bulabilirsiniz.Herkese şimdiden iyi seyirler…
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir