Warcraft

warcraft
World of Warcraft
herkesin bildiği gibi bir oyundu. Bu yapımın sinema filminde farklı ırkların karşı karşıya geldiği bir dünyayı sinema severlere sunuyor. Ork savaşçılarının ülkeleri yok olmuştur. Geride kalanlar yeni bir koloni kurmak amacıyla Azeroth krallığına sığınırlar. Azeroth krallığı barış gözükse de yakında çıkacak savaş kaçınılmazdır. İki dünyayı birleştiren geçit açıldığında ise bir orduyu yıkım bekler, diğer ordu ise yok olma ihtimaliyle karşılaşır. Bu karşıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir kavga yoluna giderler.

Filmin yönetmenliğini Moon ( 2009 ) filmiyle birlikte sinemaya giriş yapan, genç neslin umut ışığı yönetmelerinden Duncan Jones yer alıyor.Filmin oyuncu kadrosu ise bir o kadar güzel Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper, Toby Kebbell, Ben Schnetzer, Rob Kazinsky ve Daniel W isimleri filmde yer alan oyunculardan. Filmin yapımcılarına göz atıcak olursak Legendary Pictures, Atlas Entertainment, Blizzard Entertainment firmaları üstlendi.

Film ABD yapımı olup tür olarak Aksiyon Macera ve Fantastik kategorilerinde yer buluyor. Senaryosunu Duncan Jone ve Charles Leavitt yapımını ise Charles Roven ve Jon Jashni üstlendi. Filmin vizyon tarihi 10 Haziran 2016 ‘da sinema severlerle buluşacak.

 

Warcraft Filmi Fragmanı :Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


One thought on “Warcraft

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir