Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı – The Secret Life Of Walter Film Hakkında

Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı ( The Secret Life Of Walter )

walter Mitty

Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı( The Secret Life Of Walter ) 2013 İngiliz-Amerikan-Avusturalya-Kanada Ortak yapımı olan film gösterime 3 Ocak  2014 yılında girdi türü romantik-komedi-macera ve fantastik.

Ben Stiller hem yönetmenliğini yaptığı hem de başrolünü oynadığı Walter Mitty’nin Gizli Yaşamının senaristi Steven Conrad film de büyük bir derginin fotoğraf departmanında çalışmaktadır. Sessiz sakin kendi dünyasında sıradan bir hayat sürdürmektedir. Derginin ani bir kararla yalnızca internetten yayın yapacağı haberini alması, onu işini kaybetme tehlikesiyle karşılaştıracaktır. Derginin basılı yayın hayatına veda edeceği son sayıda kapak olarak basılması için yollanan fotoğrafın yok olmasıyla işler karışır. Walter’ı kendi sessiz hayatını bırakıp süprizlerle dolu bir maceraya sürükleyecek. 

Walter mitty

Filmde Ben Stiller’ a Kristen Wig, Shirley Maclaine, Adam Scott,Kathryn Hahn, Sean Penn, Patton Oswalt Ve Olafur Darri Olafsson eşlik etmektedir. 

Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı ile ilgili enterasan bir bilgi

Steven Spielberg, Ron Howard ve Mark Waters gibi yönetmenlerin hepsi bu filmi yeniden çekmeyi düşündüler.

the-secret-life-of-walter-mitty

Kendinizi Tarifsiz bir duygu yoğunluğuyla filmi izlerken bulacaksınız, sorumluluklar ve iş hayatına sıkışıp kalmış hayatlarınızdan filmi izledikten sonra kendi yaşadığınız dünyanızda kaybolabilirsiniz :).  Arşivinizde mutlaka olması gereken çok iyi bir film. Gerçeklikten biraz olsun sıyrılmak güzeldir izleyenler için İyi seyirler şimdiden.

 

Reviews

  • Senaryo8
  • Kurgu7
  • Oyunculuklar8
  • Müzikler6
  • Görsel Efektler8
  • 7.4

    Score
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir