Unutulmaz Gençlik Filmleri 1

Benim gibi gençlik filmlerinin hastaları için muhtemelen çoğunu izlediğiniz bir liste oluşturduk. Artık izlemediklerinizi vakit geçirmeden izlersiniz. Hadi başlayalım.

Unutulmaz Gençlik Filmleri 2 listemiz çıkmıştır tıklayarak ulaşabilirsiniz :)

1. Project X 6,7/10 (2012)

project-x-bottom-banner1

Yönetmenliğini Nima Nourizadeh yaptığı gençlik komedi türündeki amerikalı yapımın konusu ise 3 çılgın lise öğrencisi gençlik hayallerini gerçekleştirmek için büyük çılgın bir doğum günü partisi düzenlerler.Bu arada parti olduğunu duyan millet bu partiye akın edecektir ve işler çığırından çıkacaktır.Karakterlerimiz ise bu partiyi kaydetmek için kamerayı ellerinden düşürmeyeceklerdir.

2. Miss March – Kapak Güzeli 5,1/10 (2009)

miss-march-5133790822269

Eugene Pratt balo günü tam sevgilisi ile sevişecekken düşmesi sonucu 4 yıl komada kalmaktadır.Komadan uyanıp iyileştiğinde ise sevgilisinin kapak kızı olduğunu öğrenir.O ve kankası olan Tucker Cleigh, Playboy malikanesine doğru hayallerindeki kıza ulaşmak için bir serüvene atılırlar.

3. SuperBad – Çok Fena 7,6/10 (2009)

apatow1

Liseden yeni mezun olmuş ve asosyal olan iki arkadaş yedikleri içtikleri ayrı gitmez birbirlerine çok bağlıdırlar.İkisi de farklı üniversite kazandıkları için ayrılmak,hayat ile ayrı ayrı göğüs germek zorundadırlar.Seth karakteri ağzı çok laf yapan, karşı cinse çok düşkün bir gençken Evan ise oldukça korkak bir karaktere sahiptir.Filmin anlattığı ise beğendikleri kızları tavlamak için yaptıkları yanlışlarla dolu çabalarını anlatmakta.

4. Accepted – Çılgınlar Sınıfı 6,5/10 (2006)

2006_accepted_007

Lise son sınıf öğrencisi Bartleby Gaines mezun olur ve hiçbir üniversiteden kabul alamaz.Ailesinin baskılarından kurtulmak isteyen Bartleby ise kabul alamayan bir kaç arkadaşı ile kendi üniversitelerini kurarlar ve böylelikle macera başlamış olur.

5. EuroTrip – Avrupa Muhabbeti 6,6/10 (2004)

time-flies-catching-up-with-the-eurotrip-cast-11-years-later-429370

İnternetten yazıştığı Alman arkadaşının ismini yanlışlıkla Mike olarak okur.E-mailini bloklamasından sonra Mika adında genç ve güzel bir kız olduğunu öğrenen karakterimiz, Mikayı bulmak için Avrupa yolculuğuna başlamasından sonra maceramızda böylelikle başlar.

6. The Girl Next Door – Komşu Kızı 6,8/10 (2004)

342407 (1)

Matthew 18 yaşında ve okulunu bitirip politikaya atılmak isteyen bir gençtir.Bitirmek üzere olduğu üniversitesinde ise sosyal hayatı neredeyse yok denecek kadar azdır.Karşıya taşınan Danielle isiminli kız ile tanışınca hayatı birden bire tersine döner.İkili birlikte olurlar ve aralarında güzel bir ilişki başlar.Fakat bir sorun vardır Danielle’nin geçmişteki hayatı sanıldığı kadar masum geçmemiştir.Matthew Danielle’nin bir p*rno yıldızı olduğunu öğrenir ve masumiyetini kazanması için oldukça yardım eder.Danielle ise Matthew’un kendi kabuğundan çıkıp hayatını keşfetmesini sağlayacaktır.

7. Easy a – Adı Çıkmış 7,1/10 (2010)

maxresdefault

Olive lisede kendi halinde takılan genç bir kızdır.Hakkında yayınlanan bir dedikodu yayılır.Dedikodulara göre Olive bekaretini kaybetmiştir.Olive bu durumun doğruluğu inkar edip çırpınsa da dedikodu oldukça yayılmıştır.Bütün hayatının mahvolduğu düşünen olive bu dedikodu sayesinde okulun en gözde ve popüler kızına dönüşür.

8. Road Trip – Geyik Muhabbeti 6,5/10 (2000)

road-trip-51e6f053f0d2d

Josh Ithaca şehrinde bir kolejde okurken uzun süredir ilişkisi olduğu Tiffany ise Teksasda bir kolejde okumaktadır.Kaçamak yaptığı bir kızla çekilmiş görüntüleri birinin Tiffany’e yollamasıyla işler karışır.Josh’un bu görüntülerin Tiffany ulaşmadan önce ele geçirmesi için 3 günü vardır.ve yolculuk böylece başlar.

9. Van Wilder – Kaçıklar Üniversitesi 6,4/10 (2002)

5VyNxjNAGQjEgVHKrFwuRmmQSFM

Van wilder için üniversite insanı hayata hazırlayan değil hayatın ta kendisidir.Bu yüzden dolayı babası harçlığını kestiği için 7 yıl sonra Van için partilerin bittiği anlamına gelmektedir.Ancak bu böyle değildir Van ve arkadaşları partiler vererek para kazanmanın yolunu bulurlar.

10. 17 Again – 17 Yeniden 6,4/10 (2009)

17-again-full-movie

37 yaşındaki mike tekrardan 17 yaşına dönecektir ve gençken yaptığı yanlışları düzeltmeye çalışacaktır.

Unutulmaz Gençlik Filmleri 2 listemiz çıkmıştır tıklayarak ulaşabilirsiniz 🙂Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir