Trolls – Troller Film Konusu

Troller Film Hakkında rengarenk saçları olan bu değişik canavarların hikayesini anlatan animasyon filmi ile ilgili bilgiler ve filmin konusunu içeren bu yazımızda sizi aydınlatmaya çalışacağız. Filmin yönetmenliğini Mike Mitchell yapıyor, bunun yanı sıra Trolls Konusu ile ilgili kamu oyuna açıklanan bilgiler ışığında seslendirmelerde başrolde son dönemin yükselen yıldızlarından olan Anna Kendrick yer alıyor. Animasyonun senaryosunda ise güçlü mizah kalemi ile Glen Berger Jonathan Aibel, ve Erica Rivinoja tarafından hazırlanmış.

troller-film-konusu-3

TME dağıtımcı firması olduğu filmin 120 milyon dolarlık gibi dev bir bütçe ile çekilen animasyon Troller Filmi Bilgileri arasında yer alıyor. 4 Kasım 2016 tarihinde ülkemizde yer alacak olan filmin Trolls Çıkış Tarihi sonrasında burada daha detaylı bilgilerine ulaşabileceksiniz. Yediden yetmişe tüm izleyicilere hitap edecek olan animasyon başarılı bir ekip tarafından hazırlanmasından dolayı da, büyük bir başarı beklentisi ile karşı karşıya durumda. Uzun yıllardan beri kalem başlıkları olarak maskot olarak kullanılan bir aksesuar olan Troller ile ilgili bir animasyon filmi zaten bekleniyordu.
troller-film-konusu-2
Şrek serisine de yapımcılık yapan büyük bir kapsamlı şirket olan 20th Century Fox’un üstlendiği anima film Troller fragmanı ise Comic-Con tarafından paylaşıldı. Anna Kendrick, Amerikan sinemasının genç yıldızı filmde Poppy karakterine ses veriyor onun yanı sıra ses kastı ile ilgili yine çok ünlü isimler de yer alıyor. Gwen Stefani, Justin Timberlake, Russel Brand, Ron Funches, James Corden gibi daha bir çok isim yanı sıra Kunal Navaar da yer alan isimler arasında. Yine son zamanların en popüler çocuk filmlerinden Alvin ve Sincaplar: Eğlence adası, Kahramanlar Okulu Şrek gibi animasyonlarda da yönetmenlik yapan Mitchell bu filmde de tarzını ortaya koyuyor. Köfte yağmuru filminin ikincisinin senaryosunu yapan Erica Rivinoja bu filmde senaryo ekibinin başını çekiyor. Yapımcı koltuğunda oturan isim Gina Shay tüm dünya ülkeleri ile beraber Türkiye’de de Troller’in çıkış tarihi 4  Kasım olarak bekleniyor. Sinemalara geldiğinden saatler sonra sizlerle film hakkındaki yapılan yorum ve görsel efektler, senaryo gibi oylamaları da paylaşacağız.Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir