The Great Wall Film Hakkında

The Great Wall – Çin Seddi Film Hakkında

Matt Damon’ın başrol olduğu geçtiğimiz günlerde en başta mükemmel görsel efektlerle aynı zamanda yönetmenliğini de yapan Zhang Yimou imzasını taşıyan film oldukça iddialı bir şekilde geliyor. The Great Wall film konusu ile ilgili tüm bilgilerin bulunduğu platformumuzda bazı teknik bilgilerden bahsederek yazımıza başlayalım. Filmin yayınlanma tarihi önümüzdeki yılın Şubat ayı gibi görünüyor  yani bunun dışında, Çin Seddi Vizyon tarihi 17 Şubat 2017 olacak ve film tüm dünya ülkeleri ile beraber ülkemizde gözlenecektir. Amerikan yapımı olan filmde harika müzikleri Ramin Djawadi besteleyip filme kazandırıyor.

The Great Wall - Çin Seddi Film Konusu

Yönetmenliğini Zhan Yimou’nun gerçekleştirdiği The Great Wall Film konusu ile alakalı Çin Seddi’nin gerçek hikayesi ile alakalı bir konuyu ele alan filmin tasarımında emeği ve tarzını yansıtan Stuart Dryburgh oluyor. Filmin öyküsünün ise Edward Zwick, Max Brooks ve Marshall Herskovitz isimleri ele alıyor ve gözler önüne getiriyor. Filmde sürpriz başrol oyuncusunun kim olacağı dedikodularından da bahsetmek gerekirse eğer o da Matt Damon adının geçmesi idi ve öyle de oldu.

The Great Wall - Çin Seddi Film Konusu

The Great Wall Film Hakkında diğer ayrıntılardan bahsedecek olursak, başrollerde Willem Dafoe, Jinh Tian, Pedro Pascal ve Eddie Peng gibi isimler yer alıyor. Çinlerin Moğol istilası korkusu ve Türklerin ülkelerini işgal etmesini engellemek amacı ile inşa ettiği devasa büyüklükte çekilen set hakkındaki bilinmeyen gerçeklerden de bahsedilen film Çin Seddi Film Hakkında başarılı bir gişe bekleniyor. 2017’nin ilk günlerinde ülkemizde vizyona gelecek olan The Great Wall Filmi muhteşem görsel efektler ve kullanılan muazzam teknolojilerle iyi bir görsel şölen sunmaya hazırlanıyor. Bunun dışında yapılabilecek en iyi yorumlar ve eleştiriler ile beraber film hakkında olan tüm bilgileri platformumuzda görüp görülebilecek her şeyi ve ulaşılabilecek tüm bilgileri burada bulabileceksiniz. Film vizyona gelir gelmez sizler için izleyip izlememekle ilgili tercihlerinize ışık tutabilecek bir yazı olmasını umut ederek sizlerle paylaşıyoruz. Tüm film konularında olduğu gibi mutlaka iyi bir ayrıntılı oylama ile sizlere geri dönüş sağlamak dileğiyle. Çin Seddi Bilgiler ile ilgili yaptığımız bu yazıyı okuduğunuz için teşekkülerimizi sunarız. İyi seyirler sinemaseverler.Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir