SWEENEY TODD Filmi Hakkında

 

 

Hayatınızda bir hareket mi  olsun  istiyorsunuz?

Farklı bir dünyaya mı gitmelisiniz? Sıradışı bir tıraşa mı ihtiyacınız var ?

SWEENEY TOOD sizin için hazır.

sweeneytood

Tim Burton hayranları JOHNNY DEPP severler bu filmi izlememeniz için hiç bir neden olamaz  En iyi film ve En iyi erkek oyuncu dallarında  2 Altın Küre ödülü sahibi bu film Stephen Sondheim’ın ödüllü müzikaline dayanan bir başyapıt. 19. Yüzyıl Londra’sında, bir berberin gizemli, romantizim dolu , tüylerinizi diken diken eden etkileyici müzikleri ve muhteşem görsel tasarımlarıyla  Benjamin Barker ‘ın  (JOHNNY DEPP) daha sonra değiştirdiği adıyla SWEENEY TODD’un haksız yere sürüldüğü Avusturalya’da  iş ortağı ayrıca sevgilisi  acıması olmayan Bayan Lovett’ın ( HELENA BONHAM CARTER) macera dolu müzikal hikayesi.

sweeneytood1

Fazla ürkütücü  hareketli bir gerilim ve kesinlikle bu nasıl olabilir diyeceğiniz herşeyi barındırıyor. Renkli sahneleri içinize yansıttığı his filmin gidişatı belkide böyle bir filmi izlemek için çılgın olmak gerekiyor. Hayatınız boyunca kesinlikle izlemeniz gereken bir film tavsiye eder misiniz diye sorulsa SWEENEY TODD ilk sırada söyleyeceğim  bir yapım. Belki biraz duygusuzmuş gibi hissettirebilir ama filmin sonunda sizi bekleyen süpriz son kesinlikle düşüncenizi değiştirecek.

 

Sweeney Todd

Johnny Deep ve Tim Burton ,  iki muhteşem efsane isim  bu filmde tekrar bir araya  geliyorlar kendi dünyanızdan biraz olsun uzaklaşmak için izleyin ve keyfini çıkartın.

Reviews

  • Senaryo7
  • Kurgu8
  • Oyunculuklar9
  • Müzikler7
  • Görsel Efektler8
  • 7.8

    Score
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir