Son Cadı Avcısı -The Witch Hunter Film Hakkında

Son Cadı Avcısı – The Last Witch Hunter Film Hakkında

Yüzyıllar boyu süren cadılar efsaneleri ile ilerleyen yıllarda onüçüncü yüzyıla ait bir cadı avcısı olan Kaulder adındaki karakter, Kraliçe cadı ünvanına sahip olmuş olan cadının canını alır. Ve cadı da ölmeden evvel onu lanetler ve ölümsüz olması için büyü yapar. Bu sebeple de karısı ve çocukları ölen adam, hala yaşamına devam ederken şuandaki New York şehrinde yaşamayı sürdüren biri olmuştur. Aradan geçmiş olan yüzyıllar da olsa bundan sonraki zamanlarda türü içerisinde tek başına olan yüzyıl boyu süren cadı avlama ile hayatını sürdürür. Tüm cadıları öldürdüğünü sanan adam o öldürdüğü kraliçe cadının dirildiğini öğrenir, cadı da Kaulder’ın peşine intikam için düşer. İnsanlığın gelecek için kaderini tayin ediyor olan bir savaş başlatan cadı, Kaulder için yanında iyi bir dişi cadı ona yardım edecektir. Fast and Furious serisinin baş karakteri Hollywood oyuncusu Vin Diesel, Kaulder rolüne can verirken, filmde araba ve güzel kadınlar da olmaması dikkat çekiyor. Bununla beraber cadılar ve alevli kılıçlar dikkat çekiyor. Michael Caine gibi oyuncuların da rol aldığı film, Game Of Thrones dizisinde rol alan oyuncu ve de yüzüklerin efendisi Frodo karakterini oynayan Elijah Wood rol alıyor.

Son Cadı Avcısı - The Last Witch Hunter

Modern bir cadı avı öyküsünü perdeye taşıyan filmin senaryosu Cory Goodman imzalı. Filmde “Hızlı ve Öfkeli” serisinin baş kahramanı, Hollywood’un en bilinen “gişe” isimlerinden Vin Diesel oynuyor. Hemen Hemen 90 milyon dolarlık dev bir bütçe ile çekilen filmin, isminden de anlaşıldığı gibi cadılar ile insanlığa açtıkları savaşı konu eden film cadı ve insan kavgasını konu etmektedir.

Son Cadı Avcısı - The Last Witch Hunter

 

Kraliçe cadının bu filmde, çekilen sahneler ve olağanüstü yapım izleri taşıyan filmde, yürekler ağızlara gelirken Son Cadı Avcısı Filmi Hakkında bilgi edinmek isteyen siz değerli izleyicilerimiz filmi izlemeden önce mutlaka tabiki sitemizden yararlanabileceklerdir. Sean Bean’in başrolünde olduğu Black Death adlı yapımla “epeyce” bir hikaye-bazlı-ortaklığa sahip olsa da, türü sevenler için oldukça leziz bir çalışma olmuş.
Bakalım hazırlıklarına başlanacak filmi olan devam filmi bizlere neler getirecek!

Yönetmen Breck Eisner

Senaryo Cory Goodman , Matt Sazama , Burk Sharpless

Yapımcı Mark Canton , Bernie Goldmann , Adam Goldworm , T.J. Mancini , F. Valentino Morales

Müzik Steve Jablonsky

Görüntü Yönetmeni Dean Semler

Vizyona Giriş Tarihi 23 Ekim 2015

Süre 106

Tür Aksiyon, Fantastik, Macera

Ülke ABD

Reviews

  • Senaryo7
  • Kurgu7
  • Oyunculuklar6
  • Müzikler6
  • Görsel Efektler 7
  • 6.6

    Score
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir