Sen Benim Herşeyimsin Film Konusu

Sen Benim Herşeyimsin Film Konusu

Küçücük bir çocuk iken öksüz kalan Sedat zor günler geçirir. Babasından kalma hatıralar ile beraber, yenemediği korkular Çıralı’ da sürdürdüğü hayatını devam ettirir iken, babasından aldığı nasihat ve günübirlik ilişki yanı sıra işler ile hayatını idame ettirir. Sen Benim Herşeyimsin Film Hakkında Ancak, günlerden birinde Pınar tarafından kucağına bırakılan bir bebek ile kendini baba olarak bulacaktır. Zaman sonra kendini İstanbul’da bulan Sedat, kaderin oyunu sayılabilecek bir durumla karşılaşır, Birol ile karşılaşması ona korkuları ile ilgili korkularının gözünün içine içine bakacaktır.

Sen Benim Herşeyimsin Film Konusu

Sen Benim Herşeyimsin Özeti ve detaylarına devam edelim. Babasının onun aklına kazıdığı bir motto olan, korkularının gözünün içine bakmadığın sürece onu yenemezsin cümlesini asla unutamaz. Sakin giden hayatı bir anda değişiveren genç adamın başına gelecekleri merakla izleyeceğimizden eminiz. Ona ait bebeği kucağına bırakıp ortadan kaybolunca, Birol’ un sayesinde bir işe başlayan Sedat’ın hayatı artık kızının etrafında geçmeye başlayacaktır. Bir baba kız hikayesine dönüşen filmde sonradan ortaya çıkan yönetmenliğini Tolga Örnek’ in yaptığı filmde öz kızı Tuna Çevik de ona eşlik ediyor.

Sen Benim Herşeyimsin Film Konusu

Cengiz Bozkurt ve Melis Bircan’ ın da baş rollerini paylaştığı Sen Benim Herşeyimsin Film Konusu bu yılın son ayı 9 Aralık tarihinde vizyonda olacaktır. TME dağıtıcı firması olan filmde bir çok değerli oyuncu da castta yer alıyor. Sen Benim Herşeyimsin Filmi Oyuncuları yanı sıra senaryosu konusunda da filmde yönetmenliği üstlenen isim olan Tolga Örnek kaleme alıyor. Film vizyona geldikten sonra hemen buradan tüm yorum ve eleştirilere de ulaşabileceksiniz. Komedi dükkanı programı ile başarılı çıkışına devam eden Tolga Çevik yine güzel bir sinema filmi ile kariyerine devam ediyor. Yine komedi yönü ağır basan oyuncu, başarılı isim Cengiz Bozkurt da filme dahil oluyor. Dram- Komedi türünde bir yapım olacak film, yerli yapımlar arasında yerini alacak. Sen Kimsin filminden bu yana sinemaya ara veren, Tolga Çevik bu film ile bakalım yine bıraktığı komik etkiyi sürdürebilecek midir. Yakın zamanda vizyonda olacak film seyirciyle buluşmayı bekliyor.

 

 Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir