Room: Gizli Dünya Filmi Hakkında

Room: Gizli Dünya Film Hakkında

Gizli Dünya, yakınlarda yine Türkiye’de geç vizyona çıkanlardan biri ve bu cuma günü 29 Ocak tarihinde vizyonda olacaktır. Frank, Garage, What Richard Did filmlerinin de yönetmenliğini yapmış olan İrlanda asıllı yönetmen Lenny Abrahamson tarafından yönetilen filmde senaryodaki isim ise Emma Donoghue olmuştur. Beş yaşlarında küçük bir çocuğu olan anne ufacık bir odada, seneler boyunca tutsak olarak esir olan kadının perişanlık içindeki günlerini hikayesine sunan film izleyiciler için de zorlu bir mücadeleyi gözler önüne getiriyor.

Room: Gizli Dünya Filmi Hakkında

Brie Larson and Jacob Tremblay star in “Room.” (Ruth Hurl/Element Pictures)

Çok başarılı görünen film bir çok film odakları tarafından övgülere mazhar oldu ve Oscar için yarışacak filmler arasına girdi. İmdb puanı bile şimdiden 8.3 olan filmde İrlanda yapım Room orjinal adıyla piyasada olacaktır. Küçücük çocuğuyla küçücük bir odaya hapsolan annenin korku dolu sahnelerle dramını işleyen filmde , Gizli Dünya için bir kaçış planı hazırlayan anne bu çok riskli planı işletebilecek midir? Bu ana oğulun o odadan kurtulmak için uzak kaldıkları sosyal çevre, acı kurallarla beraber yüzleşmelerine şahit olacağımız filmde, gerilimin hat safhalarını yaşatacağından hiç şüphe etmiyoruz. Gerilim ve korku severlerin beklentilerini karşılayacak, son zamanlarda yapılan en iyi filmler arasına gireceğini düşünüyoruz. İnceleme sonrası yorumlarımızı tekrar sizlere paylaşacağız. Sizi kendi dünyası içine kısa bir süre sonra alabilecek olan filme kapılmadan izlemek, pek mümkün olmayacak gibi görünüyor. Öte yandan filmdeki diğer bilgilerle ilerlersek eğer…

Room: Gizli Dünya Filmi Hakkında

Yapımcısı David Gross ve Ed  Guiney birlikte yaptıkları filmden beklentileri oldukça büyük. Müziklerini Stephen Rennicks’in yaptığı filmde usta yönetmen Lenny Abrahamson oyuncu kast seçiminde Anne’yi canlandıran Brie Larson, Büyükbaba rolünde ise William H. Macy oynuyor. Laura karakterini Megan Park ve Büyükanneyi ise Joan Allen canlandırıyor. Memur Parker karakterinde gördüğümüz Amanda Brugel iken , Yaşlı Nick Sean Bridgers tarafından rol almış ve Jack karakterinde de Jacon Tremblay oynuyor. Filmi izlemeden önce okumuş olabileceğiniz bu yazıda, sizler için hemen yazımızın altında da filmin türkçe altyazılı Room: Gizli Dünya Fragmanı izle yerleştiriyoruz. Gizli Dünya Room Filmi Hakkında eleştiri söz konusu olabilecek herşeyi yakın zamanda film ile ilgili yapacağımız inceleme sonrası sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

 Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir