PERS PRENSİ ZAMANIN KUMLARI ( PRINCE OF PERSIA THE SANDS OF TİME) FİLM HAKKINDA

Pers Prensi Zamanın Kumları (PRINCE OF PERSIA The Sands Of Time)pers prensi

Pers Prensi Zamanın Kumları (PRINCE OF PERSIA The Sands Of Time) – Fantastik ve Macera

21 Mayıs 2010 yılında gösterime giren filmin yönetmenliğini Mike NEWELL ,yapımcılığını Jerry BRUCHEİMER üstlenmiştir. Walt Disney Pictures’ın dağıtımını yaptığı film aynı adı taşıyan video oyunundan yola çıkılarak çekilmiştir.Filmin başrollerinde Jake GYLLENHALL ve Gemma ARTERTON’un yer aldığı film’de Ben KİNGSLEY, Alfred MOLİNA, Toby KEBBELL ve  Richard COYLE gibi güçlü isimlerde yer alıyor.

pers prensi1

Film sizi gizemli Pers topraklarına doğru aksiyon ve macera dolu bir yolculuğa çıkartıyor! Eğlenceli deli dolu Prens Destan ( Jake Gyllenhall) ve cesur Prenses Tamina (Gemma Arteton), Alamut’un kutsal şehrinin genç hükümdarı. Zamanı geri alma ve dünyayı yönetme üstünlüğü sağlayan sihirli bir hançeri korumak için biraraya gelmeleriyle, zamana karşı zorlu bir yarış başlar. Kalp atışlarınızı hızlandıracak eğlenceli bol aksiyonlu bir macera.

Pers Prensi Zamanın Kumları ile ilgili bilgiler

Film Marakeş, Ouarzazate ve Erfoud, Fas’ta ve İngiltere’deki Pinewood Studios’daki büyük ölçekli bir platoda çekildi. Bütçesi :200 000 000 $, Prınce of Persia  video oyunundan yola çıkılarak çekilmiştir .

pers prensi

 

Efektik sahneleri, fantastik senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla izlenmesi gereken bir film. Filmde oluşturulan atmosfer çok iyi sanki içindeymiş gibi izliyorsunuz, bu etki bir süre üzerinizde kalabilir  fantastik film sevenler için kesinlikle tavsiye ederim şimdiden iyi seyirler .

 

Reviews

  • Senaryo6
  • Kurgu6
  • Oyunculuklar7
  • Müzikler6
  • Görsel Efektler7
  • 6.4

    Score
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir