Pele Bir Efsanenin Doğuşu Konusu

Pele: Bir Efsanenin Doğuşu Konusu

Çok yakın zamanda vizyona gelmiş olacak ve hem de Türkçe dublajlı seçeneği ile de sinemalarda bulunacak efsane isim futbolcu Pele’nin hayatını canlandıran film vizyonda olacak. Futbol camiası içerisinde gelmiş geçmiş en efsane olan isim Pele: Bir Efsanenin Doğuşu vizyon tarihi 30 Eylül 2016 olacak.

Pele Bir Efsanenin Doğuşu Konusu

Pele: Bir Efsanenin Doğuşu Filmi Hakkında tüm doğru bilgileri ve yorumları bu yazıda bulabileceksiniz. Ellisekizli yılların daha on yedi yaşlarındaki bir genci olan Pele, Brezilya’ya birinci dünya kupasını kazandıracak olan o efsane golün sahibi olup adını duyurarak, futbol dünyasında adını zirveye yazdırır. İnanılmaz futbolcu ile ilgili hayatında içsel bir bakış içerisinde bulunan ve bunu seyirciye sunan filmde A.R. Rahman isimli ödüllü müzisyen filmin müziklerini bestelemiştir. Filmde oyuncu kadrosunda brazilya dünya kupası koçu olan Feola karakterine can veren Vincent D’Onoforio, ve Pele’nin takma adını veren onun da aynı zamanda ezeli rakibi olan Jose isimli oyuncuyu da Diego Boneta oynuyor. Efsane futbolcunun babası rolünü ise Seu Jorge canlandırıyor. Ve tabi ki filmin başrolü Pele karakterini de Kevin De Paula canlandırıyor.

Brazilyada fakir mahallelerden birinde yaşayan Pele, çok hırslı ve aynı zamanda muhteşem büyüyen bir oyunu olan genç adam sıra dışı oyunu ile tüm izleyenleri büyülüyor ve adını tarihe geçiriyor. İlk oyunculuk deneyimi ile de Kevin De Paula Pele rolüne karakter veriyor ve bunun yanı sıra iyi de bir performans ortaya koyuyor.

Pele Bir Efsanenin Doğuşu Konusu

Filmde yönetmenliği ve senaristliği birlikte yürüten ikili Michael Zimbalist ve Jeff Zimbalist kardeşler tarafından birlikte üstleniliyor. Yakın zamanda vizyona gelecek olan film vizyondan hemen sonra buradan tüm yorumları ve eleştirileri ile güncel yazısı ile buluşacaktır. Şimdilik Pele Film Konusu ile ilgili verdiğimiz bilgiler bunun dışında kamuoyuna paylaşılan fotoğraflar ve filmin fragmanı da hemen yazımızın altında linki ile paylaşılmıştır. Filme gitmeden önce izleyeceğiniz yegane adres Filmhakkinda.com’ u takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Orijinal adı ile  Pelé – The Birth of a Legend filmi olan film oldukça iyi bütçe harcanarak hazırlanmış ve seyirciye sunulmuş.Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir