Osman Pazarlama Filmi Hakkında

Osman Pazarlama Filmi Hakkında

Uzun bir aradan sonra Recep İvedik serisinin dışında bir karakterle komedi filmi çeken Şahan Gökbakar, Osman Pazarlama adındaki sinema filmi ile yakın zamanda beyaz perdeye kavuşuyor. İstanbul’da orta durumlu bir mahallenin garajdan bozma gibi bir ofiste Çin’den getirdiği ve bir de kendi kendine yaptığı küçük icat ürünleri ve bu ürünleri satarak büyük bir iş adamı olma hayali olan genç Osman aşık olduğu ve yine aynı mahallenin evladı olan genç kızla evlenme hayalindedir. Fakat aşığı olduğu bu genç kız ile beraber olabilmek için karşısında büyük bir engel vardır. O da kızın babasıdır ve babasına çok başarılı bir iş adamı, ayrıca kızını hak edecek bir damat olduğunu ispat etmek için ayrı bir uğraş içinde olacaktır.

Osman Pazarlama Filmi Hakkında

Yönetmenliğini de kardeşi Togan Gökbakar’ın üstlendiği filmde, bakalım iki kardeş nasıl bir iş çıkarmış? Osman Pazarlama İncelemesi şeklinde yine sitemizden bulabileceğimiz yazımızı takipte kalmanızı öneririz. Bunun dışında sizler için hemen aşağıda filmin tam fragmanını izlemeniz için sunduk. Yılın ilk başında gösterime girmiş bir film olarak başarıyı hedefleyen Osman Pazarlama Fragman izle ile de iddialı olduğunu her haliyle belli ediyor. Filmde Osman Şaşmaz isimli komik karaktere can veren Şahan da böylece yedinci filmini de çekmiş oldu. Film ile ilgili pek de ipucu verilmezken, oldukça sırlı bir reklam seyri devam ettiriliyor. Düğün Dernek 2015 filmi olması ile beraber yıl olarak Osman Pazarlama eleştirisi ile kıyaslanmayacak bir film olacak, ama hasılatı konusunda tabiki rekor kimin elinde kalacak o belli değil ve neler olacak bunu zaman gösterecek. Bu eseri ilk inceleyenlerden olarak sizler için izlemeden önceki en iyi yorumları buradan okuyabileceğinizi tekrar hatırlatır, filmhakkında ekibi olarak iyi seyirler dileriz.

Osman Pazarlama Filmi Hakkında

19 Şubat Cuma günü vizyon tarihi belli olan filmin, galası da 17 18 Ocakta olacak, en güncel bilgileri sizler de buradan yorum yaparak platformumuz içerisinde paylaşabilirsiniz. Şahan Gökbakar’ın bu son filminde, iyi bir başarıyı hedeflerken filmin yapımcılığını Çamaşırhane yaparken dağıtıcı firma ise Warner Bros Turkey olmuştur.

 

 

 Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir