Müttefik - Allied Film Konusu

Müttefik – Allied Film Konusu

Kırkı yıllar Kuzey Afrika taraflarında düşmanla savaşan Fransız direnişçi birlikliklerinden savaşçı Cotillard (Marianne Beausejour) adındaki kişi ile bir anda karşı karşıya gelen istihbarat görevlisi bir subay olan Max ( Pitt) arasında geçen çok enteresan gerçekleşen ve farklı yönlere giden hikayeyi filme konu ediniyor. Max ve Marianne Londra semalarında da tekrar birleşince bu sefer savaşın da etkili bir baskısı onların karşılaşmasını çok tehlikeli bir hale sokacaktır.

Müttefik - Allied Film Konusu

Yönetmenliğini Robert Zemeckis’in yaptığı film oldukça büyük bir bütçe hazırlanarak çekiliyor. Müttefik Film Konusu olarak bahsettiğimiz gibi savaş içerikli ve içerisinde gizli servislerin de karıştığı karmaşık ve aynı zamanda içinde içten içe bir aşkın da seyrini göreceğiz. Oyuncular konusunda başroldeki oyuncu tabi ki Brad Pitt ve ona eşlik eden isim de Marion Cotillard ve bunun yanı sıra Raffey Cassidy, Matthew Goode ve Lizzy Caplan da filmin oyuncu kadrosundaki diğer oyuncuları oluşturuyor. Romantizm, Dram ve aksiyon dolu bir film olacak olan Allied Film Bilgileri ile Müttefik Vizyon Tarihi 25 Kasım 2016 tarihinde beyaz perdeye gelecektir. Senaryosunu da  Steven Knight’ın kaleme aldığı film Gk Films yapımcılığında ve Paramount Pictures dağıtımı ile piyasaya sürülüyor. Amerikan yapımı olan  Allied orijinal adı ve İngilizce dili ile sinemalarda olacaktır.

Müttefik - Allied Film Konusu

Savaş içinde geçen ve aynı zamanda romantik bir aşk serüvenini konu alacak olan film de birbirinden çok ayrı iki insanın yaşadıkları temel alınıyor. 1942 yılında gerçekleşen bu savaşta birbirlerine bir anda delicesine aşık olan ikili yeniden karşılaştıklarında büyük bir sınav vermek zorunda kalacaklardır. Aynı zamanda Oscar ödülü de bulunan başarılı isim yönetmen Robert Zemeckis oyuncuları ile ilgili çeşitli yorumlar yaparak bu filmi yönetmekten ve ortaya çok iyi bir eser koyduklarından emin olduğunu söyledi. Başlı başına enteresan bir film olacağı kesin olan Müttefik Müzikleri ve şuanda da hali hazırda olan Türkçe altyazılı fragmanını hemen yazımızın altında bulabilirsiniz. Filme gitmeden yada evinizde DVD’de izlemeden önce göz atıp hakkında fikir edebileceğiniz bir yazı olmasını umduk. Kendi fikirlerinizi de yazımızın altında paylaşabilirsiniz iyi seyirler…Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir