The Magnificent Seven Film Hakkında

Muhteşem Yedili – The Magnificent Seven Filmi Hakkında

Sanayi sektöründe bir iş adamı olan Bartolow Bogue ölümcül şekilde kontrol altına aldığı sessiz sakin Rose Creek kasabasındaki umutsuz halk, kendilerini koruma amacıyla yedi tane kanun kaçağı ile bir anlaşmaya karar verir. Kelle avcıları, kiralık katiller ve kumarbaz adamlardan oluşan bu ekip yakın zamanda karşılaşmış olacakları vahşi bir hesaplaşma onları bekliyordur. Aslında herşeyi para uğruna yapacak olan bu paralı askerler, bir anda paranın öneminden öte kendilerini büyük bir savaşın içerisinde bulurlar.
The Magnificent Seven Film Hakkında
Antoine Fuqua yönetmenliğinde Muhteşem Yedili – The Magnificent Seven Film hakkında herşeyi bulabileceğiniz yazımızın tüm yorumları hemen yazının altından görebilir ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. The Magnificent Seven Film Özeti için filmin senaryosunu kaleme alan isimler Akira Kurosawa, Hideo Oguni, Shinobu Hashimoto, John Lee Hancock kaleme almışlardır. Filmin başrol oyuncularından en etkili isim Denzel Washington dikkat çekiyor. Sam Chisolm karakterini canlandıracak olan oyuncu bakalım beklenen etkiyi filmde bırakacak mıdır… Muhteşem Yedili Film Bilgileri ile ilgili diğer oyunculara gelirsek, Josh Farraday karakterini Chris Pratt, Ethan Hawke ise GoodNight Robicheaux rol alıyor. Jack Horne karakterini Vincent D’Onofrio rolünü oynuyor, Byung-Hun Lee rolünü de Billy Rocks rol alıyor. Manuel Garcia-Rulfo ise Vasquez karakterine can veriyor filmde. Muhteşem yedilinin son üyesi Red Harvest rolünü ise Martin Sensmeier canlandırıyor.
The Magnificent Seven Film Hakkında
The Magnificent Seven Film Konusu ile ilgili internete düşen veriler böyle iken, Vizyon tarihi olarak 23 Eylül 2016 gözüküyor. MGM yapımı olan film, Warner Bros Turkey ise dağıtımcı firmasıdır. Bunun dışında sosyal medyadan çok fazla paylaşımlar ile beraber filmin reklamları artık gazete ve sinema aralarında da gözükmeye başladı. Imdb platformunda henüz puan verilmeyen film, tüm dünya ile beraber ülkemizde de gösterime gelmiş olacaktır. Filme gitmeden önce mutlaka uğramanız gereken Filmhakkinda.com adresimizi takip etmeye devam edin, filmi izlemeden önce bu yazı mutlaka güncellenmiş hali ile size daha yol gösterici olabilecektir. Filmin hakkında yapılan tüm yorumlar ve eleştirileri de yine bu yazımızda bulacaksınız. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler, iyi seyirler.

 

 Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir