Masterminds Film Konusu

Masterminds Film Konusu

Dünya tarihinde gelmiş geçmiş en büyük ve kapsamlı banka soygununu, oldukça mizahi bir mizaçla servis edilen Masterminds Film Hakkında görüp görebileceğiniz her şeyi size birer birer anlatmayı planlıyor. 1997 yıllarında gerçekleşmiş olan Loomis Fargo&Company ismindeki bir şirkette şoförlük yapan David Scott Ghannt adlı adamın hikayesini beyaz perdeye taşıyan Dehalar Filmi Bilgileri ile ilgili Ghannt, arkadaşları ile beraber 17.3 milyon dolar ile beraber ortalıktan yok olmaları ve bu konu işlenir iken de baş rol oyuncu seçimleri oldukça iddialı isimler olan Owen Wilson ve Zach Galifianakis başarılı performanslarını ortaya koyuyorlar.

Masterminds Film Konusu

Filmde Yönetmenlik görevini üstlenen isim ise Jared Hess oluyor. Teknik bilgileri ile ilgili Masterminds Film Konusu da bununla ilgili senaryosunu Jody Hill, Chris Bowman, Danny McBride ve Emily Spivey hep birlikte kaleme alan isimler arasında yer alıyor. Başrol oyuncuları Owen ve Zach dışında Rhoda Griffis, Kristen Wiig, Daniel Zacapa, Jason Sudeikis, Kate McKinnon, Kevin J. O’Connor, Ken Marino, Mary Elizabeth  Ellis, Allegra Nova, Danny Comden, Jill Jane Clements ve Tyler Craig gibi isimlerden oluşuyor.

Masterminds Film Konusu

Yapımcılığını Michaels-Goldwyn firması yapıyor ve dağıtıcı firması ise ülkemizde Pinema şirketi olacak, bunun dışında bir başka bilgiden bahsedecek olursak 30 Eylül 2016 Masterminds Film Yorumları film henüz piyasaya çıkmadığı için ulaşılamaz durumda ama, vizyona gelir gelmez tüm eleştiri ve yorumları buradan okuyabileceksiniz. Almanya menşei’li film 94 dk sürüyor, fragmanını izlemek bile filmi seyretmek için yeterli bir sebep olarak görünüyor. Macera ve komediyi bir arada sevenler için bu film biçilmiş kaftan sayılabilir. Özellikle de Zach Galifianakis’in performansı göz dolduruyor. Bunun dışında birlikte çalıştıkları Jandice karakteri de onun motive sebebi görünüyor. Bu karaktere can veren çekici oyuncu Kate McKinnon da bu filmde başrollerden biri canlandırıyor. Büyük ihtimalle birkaç ödül alması muhtemel gözüken film vizyondan hemen sonra izlemeden önce okunması gereken yazısıyla buradaki linkten sizlerle olacaktır. Hemen yazımızın altında da Masterminds Film Hakkında sahnelerine vakıf olabileceğiniz ve mutlaka tekrar tekrar izlemek isteyeceğiniz, Türkçe altyazılı fragmanına ulaşabilirsiniz.

 Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir