Limonata Vizyonda

 

Vizyon Tarihi 24 Nisan 2015
Yönetmen: Ali Atay
Oyuncular: Ertan Saban, Serkan Keskin, Funda Eryiğit devamı…
Tür Komedi , Dram
Ülke Türkiye

Limonata Filmi Konusu

Eski tır şoförü olan Suat, Makedonya’da yaşamaktadır. Ölümcül bir hastalık sebebiyle yatağa düşünce yanına oğlu Sakip’i çağırır. Son arzusunun ikinci oğlunu son bir kez görmek, ondan helallik almak olduğunu söyleyip Sakip’ten yıllar önce bir kadınla kıydığı imam nikahı sonucu dünyaya gelen ve terkettiği oğlunu yani Sakip’in kardeşini bulmasını ister. Sakip ise olanlara şaşkın bir biçimde babasının emektar tırına atlayıp elindeki eski adres ile birlikte İstanbul’a doğru yola çıkar. Bakalım Sakip kardeşini bulabilecek mi?

Limonata Filmi Hakkındaki Bilgiler

Şimdilerde ATV’de ekrana gelen Mutlu Ol Yeter dizisinde oyunculuk yapan Ali Atay bu defa yönetmen koltuğunda oturuyor. İlk yönetmenliği olduğunu da söyleyelim. Filmi ilk duyurulduğundan beri merakla bekleyenlerdenim. Bana göre güzel bir film olacak. Filmde Ali Atay ile kardeş gibi olan Serkan Keskin ve Ertan Saban başrolleri paylaşıyor. Gelen bilgiler kardeşlerin ikisi olduğu konusunda.

Ertan Saban, Sakip rolündeyken Serkan Keskin ise İstanbul’daki kardeş Selim’i canlandırıyor. Film 24 Nisan’da vizyona girdi. Gişesi bol olsun.Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir