Legend - Efsane Filmi Hakkında

Legend – Efsane Filmi Hakkında

Tom Hardy’nin başrolünü üstlendiği ve aynı zamanda iki rolü birden canlandırdığı, Efsane bir film olan Legend Türkçe Fragman izle ekimde vizyona girdikten sonra şimdi de Dvd leri ile piyasada bulunuyor. Londrada yaşamış gangster olan ikiz kardeşin gerçek hikayesinden direkt sinemaya aktarılmış film, bazı noktaları ile seyirciyi ekrana bağlayamayan anları olması yanı sıra, aynı zamanda eğlenceli bir film olma özelliğini de taşıyor aslında. Özellikle o yılların kostümleri ve arabalarla görsel açıdan zenginliği bol olan Efsane Filmi yorumları içerisinde ortalamanın biraz üzerinde gösteriliyor. Legend – Efsane Filmi Hakkında her yorumu ve eleştiriyi de buradan yorumlayabilirsiniz.
Legend - Efsane Filmi Hakkında
Elli’li yıllardaki İngiltere’de adeta bir zorbalık silkülasyonu yaşatan Reginald ve Ronald Kray kardeşlerin hikayesi ile donanmış filmde Kray yer altı dünyasının tüm çıplaklığıyla tüm pisliğini de görme fırsatını seyirciye veriyor. Yönetmen Brian Helgeland’ın iyi bir kurgulama yaptığı aşikar filmde Tom Hardy’nin oyunculuğu da gerçekten göz dolduruyor. İkizlerden Ronald’ın bir kadına aşık olması ve sonrasında da hapse girmesi ile her fırsatta biseksüel olduğunu dile getiren, söyleyen kardeş Reginald şımarır ve işlettikleri klübü zarara uğratır. Ronald’ın bir sevgilisi olması ve onunla evlenecek olması da iki kardeş arasında bir soğukluk ve kocaman bir duvar oluşmasına sebep olur.

Legend - Efsane Filmi Hakkında

İki kardeşi de canlandıran Tom Hardy dışında filmde Christopher Eccleston, David Thewlis, Emily Browning ve Taron Egerton gibi oyuncular da yer alıyor. Eğlenceli müziklerini de filmi izlerken beğeneceğinizi umuyoruz. İki kardeşin gangster olsalar da aralarında duygu bağının yüksekliğini hissettiren ve nasıl bir ortamda olurlarsa olsun kardeşlerin birbiri ile ilgili bağı ortada olmuştur. Legend – Efsane Film incelemesi ile sizlere bir puanlama yaptık, umuyoruz ki yorumumuzdan sonra filmi izlediğinizde beğenirsiniz. Bana göre izlenmeyecek bir film elbette değil ama unutulmaz bir film de olmamış, çünkü fragmanı ve izlemeden önceki bıraktığı intiba gerçekten adı gibi Efsane olması… Gelecekte ikinci filmi gelir mi diye düşünülen ve yorumlar yapılan film hakkında, ikici filmi çekilmesi ile ilgili pek olumlu haber bulamadık. Sizler için hemen yazının altında paylaştığımız linkten fragmanı izleyebilirsiniz.

 

 

Reviews

  • Senaryo6
  • Kurgu7
  • Oyunculuklar8
  • Müzikler6
  • Görsel Efektler7
  • 6.8

    ScoreFilm Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir