Lanetli Mesaj – Friend Request Filmi Hakkında

Genel olarak sosyal medya üzerinden korku filmleri son zamanların en çok işlenen konularından Lanetli Mesaj Film Hakkında da söylenebilecek şeyler yine aynı. Paranormal aktivitelerle dolu bu korku türündeki film, bu türde olan filmlere Lanetli Mesaj Film Bilgisi bir yenisi olarak ekleniyor. Popüler kızlar arasında olan Laura ve okulun biraz asosyal nitelenebilecek kızlarından Marina, Laura’ya yakınlık kurmak ister ve bu arkadaşlığı Laura da kabul eder. Fakat Marina bu durumu adeta bir çeşit saplantıya dönüştürünce durmadan Laura hakkında paylaşımlar yapmaya başlar. Bu durumla beraber onu arkadaşlığından çıkaran bu genç kız anında şeytani güçler güruhunun içerisinde kendisini bulur. Laura’nın sosyal medya hesabını kötü bir ruh ele geçirmiştir. Bazen saçma sapan ve yüz kızartıcı olabilecek, ayrıca asla silinemeyen ve vahşet dolu gizemli videolar paylaşıp durur.  Arkadaşlarını bir bir yitirmesine sebep olarak kadını mahvetme yolunu seçen şeytani ruhlar bir de arkadaşlarının canını da alır ve onu yalnızlığa mahkum eder.

Friend Request - Lanetli Mesaj Film Hakkında

Başrollerinde William Moseley, Alycia Debnam-Carey, Connor Polo ve Brit Morgan gibi isimler yer alıyor. Lanetli Mesaj Film Yorumları yapılırken söz konusu diğer oyunculardı ve filmde diğer cast seçiminde Sean Marquette, Brooke Markham, Liesl Ahlers ve Lee Raviv gibi isimler oynuyor. Yönetmenliğini Simon Verhoeven’ın yaptığı , Alman yapımı filmde senaryoyu Philip Koch, Matthew Ballen ve Simon Verhoeven kaleme alıyor. Tüm teknik bilgilerini aktardığımız film Friend Request Hakkında için vizyona gelir gelmez elbette onlarca yorum yapılacaktır ve bunları ilk siz öğrenmek istiyorsanız bizi takip edebilirsiniz.
Friend Request - Lanetli Mesaj Film Hakkında
Sinemalara gelecek olan filmin gösterime girecek tarihi Türkiye’de Eylül ayı içerisinde takvimlerde Lanetli Mesaj Vizyon tarihi olarak 9 Eylül İzmir’in kurtuluş günü gözüküyor.  Lanetli Mesaj Film Özeti,  İki fragmanı da gösterime gelen film seyircide gerçek etkiyi bırakacak mıdır bunu da zaman gösterecek. Yoksa her zaman ki düşük puanlı korku filmlerinden biri mi olacaktır. Lanetli Mesaj korku filmi sinemalara yeni geldiği ilk gün hemen buradan sizlere Friend Request film hakkında yapılan tüm yorumları gösteriyor olacağımızı şimdiden haber verebiliriz. Filmi izlemeden önce hemen alttaki linkten fragmanına Türkçe altyazılı olarak ulaşabilirsiniz.Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir