Labirent Alev Deneyleri

Labirent: Alev Deneyleri

2014 tarihli roman uyarlaması bilim kurgu aksiyon türündeki Labirent: Ölümcül Kaçış’ ın devamı olan filmde, kapana kısıldıkları Labirent deneyinden kurtulmayı başaran gençleri bu sefer dış dünyada hiç de ummadıkları tehlikeler bekliyordur. Kıyamet sonrası bir manzarayla karşılaşan ve bir şekilde ‘değerli’ olduklarına inanan gençler, kendileri için hazırlanan planların ikinci aşamasına geçtiklerinden haberdar değildir. Serinin bu bölümünde Thomas ve Kayranlı dostları şimdiye kadarki en zorlu mücadelelerini vermek zorundadır: İsyan olarak bilinen gizemli ve güçlü organizasyon hakkında ipuculara ulaşmaları gerekmektedir.

Labirent Alev Deneyleri

Bu zamana kadarki en kaliteli ABD (Amerika Birleşik Devletleri) filmlerinin ilk 10’u içerisinde olduğu düşünülen filmin oyuncu kadrosunda ise çok fazla değişikliğe gidilmemiş. Filmin başrollerinde Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Nathalie Emmanuel, Aidan Gillen yer alıyor. Bunun yanı sıra filmde Patricia Clarkson ve Will Poulter gibi oyuncular da  var.

Labirent Alev Deneyleri

 

Labirent serisinin Ölümcül Kaçış filminde olduğu gibi Alev Deneyleri filminin de yönetmenliğini aynı kişi yani Wes Ball üstleniyor. Senaryosunda ise ufak değişiklik olmuş, önceki filmde Noah Oppenheim senaristlikteyken bu filmde onun yerini James Dashner dolduruyor. T.s. Nowlin ise iki filmde de hala senarist koltuğunda yer alıyor.

Reviews

  • Senaryo7
  • Kurgu7
  • Oyunculuklar6
  • Müzikler6
  • Görsel Efektler 7
  • 6.6

    Score
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir