Kötü Kedi Şerafettin Film Hakkında

Kötü Kedi Şerafettin Film Hakkında

İstanbulda bir mart ayı sabahı içinde, Kötü kedi Şerafettin ve kötü olan kedilerin lideri anti-kahraman diye nitelenen Kötü Kedi Şerafettin Film Hakkında herşeyi bulabileceğiniz bu yazımızda, bir de Kötü Kedi Şerafettin Animasyon filminin fragmanını sizlerle paylaşıyor olacağız. Kedi Şerafettinin kötü dostları , yani avareleri olan Martı Rıfkı ve de Fare Rıza birlikte güzel bir mangal yapma kararı verirler. Ama yaptıkları plan dışarıdaki durumlara hiç uymaz. Çünkü şero daha o günün içinde babası olan Tonguç tarafından evinden kovulmuştur. Üzerine üstlük bir de düşmanı olan kediler tarafında sağlam bir saldırıya da uğramıştır.

Kötü Kedi Şerafettin Film Hakkında

Hayatında ilk defa aşık da olan kötü kedi şero, baba olduğunu öğrenir ve kabullenemez de bunu. Ama bu kadar sorunla uğraşırken yanında olan en iyi dostu da yine fare Rıza olacaktır. Artık Şero bir hayvan gibi değil, resmen bir insan gibi düşünecektir. Marazıyla bol ama sefahati de güzel olan Beyoğlu sokaklarında geçen bu serüvende en terso kahramanımız kedilerin fenası Şero Bülent Üstün’e ait bir çizgi roman serisinin, animasyon olarak renkli karakterleriyle birlikte beyazperdeye aktarılıyor. Hikaye Bülent Üstün’e ait iken Senaryosunu Levent Kazak ile beraber kaleme alınan animasyon filmde seslendirmede Kötü Kedi Şerafettin karakterini ise Uğur Yücel seslendiriyor. Demet Evgar, Okan Yalabık, Gökçe Özyol, Güven Kıraç, Cezmi Baskın, Yekta Kopan, Ayşen Gruda ve de Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü sesler de animasyonda filme renk katan diğer karakterleri seslendiriyorlar.

Kötü Kedi Şerafettin Film Hakkında

Alt tarafı bir mangal hayalinin yerle bir olması, ona sıkıntı veren Şero için bir de baba olmanın sorumluluğunu üzerine almak bu, hareketli ve kavga dövüşü eksik olmayan, aksiyonu bol bir kahkaha tufanı hikayesi siz değerli izleyicileri bekliyor olacaktır. Bülent Üstün’e ait olan bu kült çizgi romanın animasyon yapımında ki yapım şirketi ise Anima İstanbul olmuş ve yetişkinler için animasyon sektöründe Türkiye yapımları arasında belki de yeni yeni başlayan bu işin başarılı bir yapımı da bu olacaktır. Kötü Kedi Şerafettin Animasyon incelemesi ile beraber yazıya vizyondan sonra ekleme yapacağımızı sizler ile paylaşıyor ve Kötü Kedi Şerafettin Fragmanı izleme keyfini sizlere bırakıyoruz.

 

 Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir