Kayhan Film Hakkında

Yakında sinemaseverlerle buluşacak olan filmin yönetmenliğini Togan Gökbakar üstlenirken, Şahan Gökbakar’ın başrolünde yer aldığı filmin çekimleri ise İstanbul’da yapıldığı söylenmiştir. Şimdiye kadar Recep İvedik, Osman Pazarlama ve Celal ile Ceren’le büyük bir başarı sağlayan Şahan Gökbakar’ın Dikkat aldığı filmler içerisine yeni film olarak “Kayhan” vizyona girecektir.

7HbVZLODnEiCDB7qe8EB1A-810x400

 

Kayhan çevresinde temiz kalpliliği ve masumiyeti ile tanınan biridir. Okulunun geleneksel pilav günününde çok sevdiği lise arkadaşlarını görmek için heyecan ve mutlulukla  gelen Kayhan, kendisine hediye edilen 98 mezunları yıllığını görünce çok sevinir olur. Yıllık sayfalarını karıştırdığında lise yıllarından beri dost bildiği herkesin aslında kendisinden iğrenme ve nefret  ettiğini öğrenir. Yaşadığı hayal kırıklığını üzerinden atamayan Kayhan’ın aklından tek bir şey geçer. ” İNTİKAM”diyerek otobüs çarpar. Kayhan teker teker hepsinin intikamını almaya çalışır.  Lise arkadaşları için özenle hazırlanmış planlarını harekete geçiren Kayhan’a bu yolculukta kardeşi bildiği ve onu çok seven Orçun (İrfan Kangı) istemeyerek de olsa eşlik edecek ve başlarına gelmeyen kalmayacaktır. Türk sinemasında sayısız rekora imza atan Şahan Gökbakar’ın yeni filmi “Kayhan”, her saniyesiyle izleyiciye eğlenceli ve bol kahkahalı film olarak  zamanını geçirmek için yapılmış bir Türk film sunuyor.

 

sinefabrika-kayhan-sahan-gokbakar-01

 

Şahan Gökbakar, 2007 yılında NTV’deki “Kime Diyorum” programında yaptığı skeçlerde canlandırdığı “Kayhan” karakterini yeniden ekranlara taşımaya karar verdiğini açıkladığını söyleyen ve film için hazırlıklara başladığı duyurmuştu.
Ünlü oyuncu, Şahan Gökbakar  Instagram hesabından paylaştığı videoda  “Geri sayım başladı. “kayhan yeni film projemiz” notunu bir kenara düşmüştü.
Son olarak filmin vizyon tarihi de herkese sunulmuştur. “Kayhan” 9 Şubat 2018’de sinemalarda seyircilerle buluşacaktır.

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir