Karanlığın Elli Tonu Konusu

Karanlığın Elli Tonu Konusu

Grinin Elli Tonu hikayesinin ikinci filmi olarak vizyona gelecek olan Fifty Shades Darker Film Hakkında hazırladığımız bu yazımızda tüm merak edilen soruların cevaplarını iletmeye çalışacağız. Büyük bir yara alan Christian Grey, ona karşı aşırı tedbirli yaklaşan Ana Steele ile yeniden beraber olabilmek için çaba sarf ederken Ana ise onunla bir yola daha girmeden önce yine bir anlaşma yapmayı istiyordur.  İki aşık arasında bir anlamda güven ortamı oluşturmak adına ve denge bulmak için çabalayan Bay Grey geçmişinde bıraktığı o karanlık figürleri ve yeni bir gelecek kurma ümitleri ile ilgili olumsuzluklar teşkil edecek şeyler etraflarını adeta kara gölgeler gibi sararlar.
Tutku delisi Grey ile yaşadıkları onca şeyden sonra, artık bazı şeyleri geride bırakmak durumunda olduklarını düşünen çift bunun çok da kolay olmayacağını anlarlar. Tekrar beraber olma kararı alan ikili zorluklara göğüs gerebilecekler midir? Anastasia’nın, Grey’in geride bıraktığı kadınların hışmına uğraması an meselesidir. Jamie Dornan ve Dakota Johnson başrollerini oynadığı filmde Kim Basinger, Tyler Hoechlin, Bella Heathcote, Marcia Gay Harden, Kim Basinger, Marcia Gay Harden gibi isimler yer alacak olan oyunculardan sadece bazılarını oluşturuyor. Grinin Elli Tonu 2 filmi olarak bilinen film esas ismi olarak Karanlığın Elli Tonu Konusu ile vizyona gelecek.

Karanlığın Elli Tonu Konusu

YÖNETMENLİĞİNİ KİM YAPACAK ?

Muhteşem bir satış skalası yakalayan E. L. James romanlarının uyarlaması olan Karanlığın Elli Tonu Özeti de
yeni yönetmeni Kusursuz Yabancı Filmi ve House Of Cards Filmleri gibi yapıtların da yönetmenliğini yapmış olan James Foley yönetecek. Karanlığın Elli Tonu Vizyon Tarihi ise 10 Şubat 2017 tarihi olacaktır. Hemen ardından da Özgürlüğün Elli Tonu diye üçüncü filminin de hazırlıkları şimdiden başlamış ve aralarında hiç fark olmadan hemen diğer seri filmi de vizyona gelmiş olacak belki de… Yeni filmde Luke Grimes, Eloise Mumford ve Rita Ora gibi ünlü oyuncular da bu filmde yer alacak isimlerden diğerlerini oluşturuyor. Serinin ilk filminde Kuzey Amerika bölgesinde 85 milyon ve toplamda da 558 milyon gişe hasılatı elde edilmiştir.

Karanlığın Elli Tonu Konusu

Film dünyadaki tüm ülkelerde de iyi satışlar yaparken, Malezya’da ise yasaklandı ve yasaklanma sebebi, bir filmden çok pornografik bir eser olduğu düşüncesiydi.Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir