Kaçma Birader Film Hakkında

Yozgat’ta yaşayan Ailenin babası şoför Muammer evlatlarından bıkmıştır. Ve bir çözüm yolu bulmaya çalışır, karısından da bıkan adamın karısının lakabı da Rambo’dur. Kız kardeşi ve enişte beraber aynı çatı altında yaşamaktadırlar.  Ev halkının oğlu Erdinç bütün  kızların kendisine ilgi gösterdiğini düşünmektedir. Ev halkına, Erdinç’in aşık olduğu kız için İstanbul-Taksim’e kaçması normaldir. Asıl garipsenecek şey, ev halkının evlatlarını bulmak için daha önce hiç gelmedikleri Taksim’e gelmeleridir. Aslında evin küçük oğlunu aramaya koyulan aile fertleri Erdinç’in ise bambaşka planları olmasını bilmiyorlardır. Son zamanların iyi bir komedisi sayılabilecek filmi izlemenizi öneririz 🙂

 

Kaçma Birader Film Hakkında

Kaçma Birader Film Hakkında

Kaçma Birader Film yönetmenliğini Murat Emre Kaman, Defne Deliormanı yapıyor. Filmin oyuncularından bahsedecek olursak eğer başarılı komedi oyuncusu Zafer Algöz ve yine başarılı bir komedi kadın oyuncusu olan Melek Baykal rol alıyor. Ayrıca Kaçma Birader Eleştirileri ile ilgili tüm bilgileri sizlere paylaşıyoruz. Filmde yönetmenlik görevini de üstlenen Emrah Kaman’ın oyunculuk performansı da göz dolduruyor, filmdeki diğer oyuncular ise Algı Eke ve Cihan Ercan gibi oyuncular da yer alıyor. Komedi türündeki filmin yapım yılı olan içinde bulunduğumuz 2016 ve vizyon tarihi de 4 Mart 2016 Cuma günü sinemalarda olacaktır. Kaçma Birader Film Hakkında her şeyi bulabileceğiniz bu yazıda belirttiğimiz gibi, filmin senaryosunu kaleme alan isimler ise Murat Emre Kaman, Emrah Kaman kardeşlerdir. Kaçma Birader Film eleştirisi ile ilgili söylenebilecek her şey sitemiz üzerinde olacaktır, filmin yapımcı şirketi ise Böcek Yapım olmuştur. Kaçma Birader Hakkında tüm bilgileri sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Yerli yapım olan filmin çekimleri Türkiye’de tamamlandı ve bu filmin dağıtıcı firması ise Mars Dağıtım şirketi olmuştur.

Kaçma Birader Film Hakkında

Kaçma Birader Film Hakkında

Bunun yanı sıra filmin komik fragmanını izledikten sonra, seyircide güzel bir izlenim yaratan filmin sizler için hemen yazımızın altında bir de Kaçma Birader Fragman izle şeklinde linkini vereceğiz. Film vizyona geldikten ve sinemalarda gösterimine başlandıktan hemen sonra, filmhakkında.com platformumuz üzerinde içeriği için tüm bilgilere ulaşabilecek ve filmin yorumlarını görebileceksiniz. Ayrıca filme Imdb platformlarındaki gibi oylamalarla on üzerinden bir puanlama sisteminden de yararlanabileceksiniz.

 

 

Kaçma Birader Film Hakkında

Kaçma Birader Film Hakkında

 

 

 

 

Reviews

  • Senaryo6
  • Kurgu7
  • Oyunculuklar8
  • Müzikler7
  • Görsel Efektler7
  • 7

    Score
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir