John Wick 2 Film Konusu

John Wick Film Konusu

Son zamanların bol aksiyonlu ve sürükleyiciliği ile büyüleyen filmlerden John Wick Filminin ikincisi geliyor. John Wick Chapter Two ismi ile vizyona gelecek olan filmde büyük hayranlık elde edilen görüntülerle izleyiciyi büyülemişti. Bu kez seri haline getireceklerinin sinyalini verilen filmin başrolünde tabi ki yine Keanu Reeves rol alıyor. 2014 senesinde ilk filmin David Leitch ve Chad Stahelski yönetmenliğinde olan ve vizyona gelen filmin oldukça büyük bir hayran kitlesi oluşmuştu.

John Wick 2 Film Konusu

Willem Dafoe, Michael Nyqvist, Alfie Allen, Bridget Moynahan, John Leguizamo gibi isimlerle devam eden filmin ikinci devam filminde oyuncular tamamen olmasa da kısmen değişerek devam edecek, Uzak doğu dövüş sanatları ile filmde esintiler gezen birinci filmde olduğu gibi ikinci filminde de muhtemelen göz alıcı kavga sahneleri olacak. Ian McShane’nin röportajı ile John Wick 2 Film Hakkında bilgilerin daha da arttığı gözleniyor.

John Wick 2 Film Konusu

Yönetmenliğini Chad Stahelski’nin yapacağı filmin başrol oyuncusu Keanu Reeves ve Ian McShane bu filmde de oynayacak iki isim. Lionsgate yapımcılığında olan filmin posterleri yavaş yavaş yayınlandı. Birinci filmde John Wick yetmış sekiz milyon dolarlık bir gişe başarıya ulaşmıştı ve film Roma ve Newyork’ta çekilmişti. Film de David Leitch de yönetmenliği bırakmıyor ve ikinci yönetmen olarak o da yer alıyor. John Wick 2 Film Bilgileri arasında yeni ekleyebileceğimiz şu bilgilerden de bahsedebiliriz; Orange Is The New Black karakteri ile Ruby Rose, kötü adam Burnt karakterinde de Riccardo Scamarcio, Common, Fargo rolü ile Peter Stormare gibi isimler oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden bazıları. John Wick’in de yeni bir köpeği olacağı bilgisi de yine Ian McShane röportajından anlaşılan bilgiler arasında yerini alıyor.

John Wick 2 Vizyon Tarihi 10 Şubat 2017 günü sinemalarda olacak olan film yakın zamanda Türkiye sinemalarında da yerini alacaktır. John Wick 2 Film Hakkında tüm bilgiler, eleştiriler ve yorumları platformumuzdan paylaşacağız. Bunun yanı sıra önceki filminde de muhteşem aksiyon sahneleri ile filmin John Wick 2 Türkçe altyazılı fragmanı da hemen yazının altında ulaşabileceksiniz.Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir