Jack Reacher: Asla Geri Dönme Film Hakkında

Jack Reacher: Asla Geri Dönme Film Hakkında

Vatanına ihanet etmesi gerekçesi ile tutuklanan bir asker, Binbaşı Susan Turner, Reacher davasındaki en başta olan isimdir. Aslında onun bu konuda suçsuzluğun farkında olan Reacher ise hapse düşen bu kadını çıkarıp, olaylar esnasında öldürülen masum askerlerin de işin içine dahil edildiği ve bunun aynı zamanda devlet sırrı olduğu ama bu büyük komplonun gün yüzüne çıkması gerektiğine inanan biridir. Jack Reacher: Asla Geri Dönme Film Konusu ile ilgili yapılabilecek, aktarılabilecek en açıklayıcı paragrafı okudunuz. Filmde daha çok Jack Reacher’ın eski askeri ordu üssüne dönmesi ile başlayan olaylar silsilesini konu ediniyor.

Jack Reacher: Asla Geri Dönme Film Hakkında

Reacher suçlamalı ve davalı sürecinin ardından geldiğinde olanlar karşısında şaşırmıştır. Şimdi suçlanmakta olan eski binbaşı Susan’ın suçsuzluğundan emin olan bu işi kovalayıp, suçluların peşine düşecektir. Kanundan mecburen kaçışa geçecek olan Reacher, adını temize çıkarmak için uğraş verirken bir yandan da bu büyük komplonun arkasındaki gerçekleri ortaya çıkardığı zaman hayatının da değişeceğinin farkındadır.

Jack Reacher: Asla Geri Dönme Film Hakkında

Never Go Back adlı kitabın uyarlaması olan, Lee Child’ın çok iyi satan kitabı, şimdi de beyazperdede kendine yer buluyor. Orijinal adı Jack Reacher: Never Go Back Film Hakkında olan filmde başarılı isimler de yer alıyor. Ton Cruise’ un başrolde oynadığı filmde onun yanı sıra yine başrol karakteri Cobie Smulders ismi eşlik edecektir. Filmde yer alan diğer oyuncular ise Aldis Hodge, Danika Yarosh, Holt McCallany Sue-Lynn Ansari, Robert Knepper ve Julia Holt da yer alıyor. Filmde başarılı oyuncular yanı sıra, senaryo örgüsü ile de akıllara zarar bir film olacağa benziyor. Asla Geri Dönme: Jack Reacher filmi konusu ile herkesi yakından ilgilendiren, ama kimsenin de bu işler üzerine kafa yer yorması veya araştırma içine girişmemesi dikkat çekiyor. Ne yazık ki hazır olanı almaya ve kafa yormadan, sunulduğu şekilde kabul etmeye gerçekten alışmış durumda bir anlayışla karşı karşıyayız. Bu film bu kentleri kırmak için belki bir kıvılcım olur. Vizyona gelir gelmez, Jack Reacher: Asla Geri Dönme Film Bilgileri izlenecek ve size tüm ayrıntıları ile buradan paylaşılacak, bu dan hiç şüpheniz olmasın… İyi Seyirler…

 

 Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir