İkimizin Yerine Filmi Konusu

İkimizin Yerine Film Hakkında

Son zamanların parlayan genç yıldızı Serenay Sarıkaya’nın başrolde olduğu, küçücük bir kasabada yaşayan ve devamlı kendini tekrar eden hayatından sıkılan ve bu sıkıntılarının sebebini arayan Çiçek, ailesi tarafından ona mecbur bırakılan bir hayatı yaşamak zorunda olmuş genç bir kızdır. Yaşamı ile ilgili küçük çözülemez görünen şeyleri olan kızın kasabaya yeni tanış biri olan edebiyat öğretmeni Doğan ile beraber karşılaştığında her şey değişecektir. Doğan bu yasaklı aşkla ilgili ne denli direniyor olsa da ona sırılsıklam aşık olmaktan kendini alamayacaktır. Ve bu ikilinin arasında büyük bir aşk peyda olacaktır.
İkimizin Yerine Filmi Konusu
Çiçek ve Doğan aralarındaki çok farklı hayat tarzlarına rağmen birbirlerine yaraları sarmak için oldukça büyük çabalar sarf edeceklerdir. Son zamanların en popüler olan isimlerinden ve sinema dünyasında belki de ikinci kez boy gösterecek olan Serenay Sarıkaya ve sinemaya da dizilere de uzun ara verdikten sonra iddialı bir sinema filmi ile dönecek olan Nejat İşler İkimizin Yerine Filmi Oyuncuları ile ilgili başrol karakterleri yerine getirecek isimler oluyorlar. Onlar bu aşkla da büyük bir ailenin de kaderini değiştirecekler.
Yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstlendiği filmin kaleminde ise senarist Pınar Bulut yer alıyor. Öte yandan güçlü de bir oyuncu kadrosu olan filmde Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Aslı Bekiroğlu, Özgür Emre Yıldırım ve son zamanlarda adından oldukça söz ettiren Merve Çağıran yer alıyor. UIP Türkiye’nin dağıtımcısı olduğu film İkimizin Yerine Vizyon Tarihi 21 Ekim 2016 olacaktır.

İkimizin Yerine Filmi Konusu
Romantik severler için bulunmaz hint kumaşı tadında bir film olacak İkimizin Yerine Film Konusu ile ilgili tüm bilgiler ve bunun yanı sıra eleştirileri de siz değerli izleyicilerimizle yine bu platformdan paylaşacağız. Ayrıca filmin uzun fragman versiyonunu buradan hemen yazımızın altında linkini paylaşacağız. İkimizin Yerine Film Hakkında en çok konuşulan bir diğer konu da şu olmalı ki Tarkan’ın İkimizin Yerine şarkısı filmde kullanılacak mıdır? Eğer gerçekten tam da yerinde kullanılırsa enteresan bir film olabilir. Filmin konusu ile ilgili bir çok platformda bilgilere rastlayabilirsiniz ama gerçekçi oylama ve yorumu bu sayfadan alabileceğinizi sakın unutmayın.

 

 Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir