İçimdeki Ses

Engin Günaydın gibi başarılı bir ismin hem başrolünde oynadığı hem de senaryosuna imza attığı film vizyona girdi. Başrollerde Engin Günaydın’a Leyla Tuğutlu gibi güzel bir bayan eşlik ediyor. Yeşilçam’ın eskimez konusu zengin kız fakir oğlan’ı komedi yönünde baz alan başarılı oyuncu çok iyi iş çıkartmış. Fragmanlardan ve eğlenceli kamera arkası görüntülerinden de anlayacağınız gibi bizleri sağlam bir komedi filmi bekliyor. 

[divider]Filmin Konusu[/divider]

Kendisini küçük dünyasına hapsetmiş bir yazar olan Selim, özgüven eksikliğinden ötürü gerçek bir ilişkiye adım atamamaktadır. Çareyi umreden dönen annesi ile beraber yaşamaya başlamak olarak gören Selim’in yolu bir gün sakarlığı yüzünden spor salonunda Ayşıl ile kesişir. Ayşıl hem zengin hem de herkesin dönüp bir daha bakacağı, gözlerini alamayacakları kadar güzel bir kızdır. Selim’e aşık olan Ayşıl bunaldığı yaşantısından kurtulmanın ve mutluluğa ulaşmanın yolunun Selim ve Selim’in arkadaşları ile annesi olduğuna karar verir. Hem Aşk, hem de Komedi’nin izlerini çok iyi şekilde taşıyan bu senaryo Engin Günaydın’ın imzasını taşırken, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak, kadroda ise  Leyla Tuğutlu, Füsun Demirel, Ersin Korkut, Onur Buldu ve Hamdi Kahraman gibi isimlere sahip. Tabi ki Engin Günaydın yine başrolde.

[divider]Videolar[/divider]

[videogallery video1=”youtube” url1=”LKfYL_MCyMM” image1=”http://www.olay.com.tr/images/2014/11/11/3227_leyla-nin-heyecani.jpg” caption1=”” video2=”youtube” url2=”qGXy2_EUlKQ” image2=”http://www.olay.com.tr/images/2014/11/11/3227_leyla-nin-heyecani.jpg” caption2=”” video3=”youtube” url3=”AoLC82cBHac” image3=”http://www.olay.com.tr/images/2014/11/11/3227_leyla-nin-heyecani.jpg” caption3=”” ]Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


One thought on “İçimdeki Ses

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir