Her Şey Aşktan Film Hakkında

Her Şey Aşktan Film Hakkında

Büyük bir alışveriş merkezi içinde çalışan Pelin yani onu canlandıran güzel oyuncu Hande Doğandemir hayatındaki en büyük aşkı bulan kız bir yandan da playboy gibi takılan çapkın erkek arkadaşının aldatması ile karşı karşıya kalan genç kız İlker karakteri bu evlilik hazırlığında ortaya çıkan travmaları konu edinen hikayesi ile dikkat çeken filmde Pelin’in yaşadığı büyük bir hayal kırıklığı konunun ana hatlarını belirliyor. İntikam alma zamanı başlayan bu serüvenlerle dolu öyküde yakışıklı bir baterist olan genç Burak karakterini yani Şükrü Özyıldız da ona eşlik eden diğer başrol oyuncusu oluyor. Şükrü Özyıldız ve Hande Doğandemir’i aynı projede bir araya getiren bu romantik komedi filminin yönetmeni ise Andaç Haznedaroğlu.

Her Şey Aşktan Film Hakkında
Dünyası cehenneme dönen karakterimiz Pelin bu yaşadığı büyük hayal kırıklığını baterist olan Burak ile aşmaya çalışacaktır. Burak da bu zaman sürecinde onun en büyük destekçisi olacaktır. Vizyona girmesine günler kalan film Her şey Aşktan 29 Ocakta seyirciyle buluşacak, ve vizyona çıkmasından hemen sonra buradan sizlere Her Şey Aşktan İncelemesi tüm iyi ve kötü yönlerini paylaşayan güzel bir yazı paylaşacağız. Her Şey Aşktan Film Hakkında yazılabilecek ne varsa burada bulabileceğiniz bir yazı olacaktır. Çıkmış filmleri izlemeden önce uğrak yeriniz olacak olan yer olmasını planladığımız Filmhakkında için çalışmalarımız devam edecektir, bizi takip etmeyi bırakmayın..

Her Şey Aşktan Film Hakkında

Türkiye dağıtımcı firması Warner Bros olacak olan film pek yakında seyirciyle buluşacağı gibi, Her Şey Aşktan Fragman izle seçeneğini de sizlerle buluşturacaktır. Avşar Film, DNZ Film ortak yapımı olan film tıpkı Sevimli Tehlikeli filmi gibi yine Özcan Deniz’in de ortak yapımcısı olduğu film olma özelliği taşıyor. Bakalım filmdeki birbirlerine uyumlu iki karakter olan Burak ve Pelin arasında neler olacak, Pelin Burak’ı alt edebilecek midir? Öcünü alacak mı yoksa İlker’in yaptıkları yanına kar mı kalacaktır. Hepsinin cevabı 29 Ocak’ta sizlerle olacaktır. Her Şey Aşktan filmi eleştirisi ile beraber sizlere ulaşacak en başarılı yazılardan biri olma özelliği taşıyacaktır. Sizler de filmi izledikten sonra platformumuzda yorumlarınızı esirgemeden buradan paylaşabilirsiniz.Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir