Hep Yek Filmi Hakkında

Hep Yek Filmi Hakkında

Cevat, Türkiye’nin ünlü Kabadayılarından birinin şehvet ve şan düşkünü oğludur. Uluslararası alanda şöhrete sahip modelci Camilla’yı tutkulu aşkı sonucunda kaçırmaya hükümlülük verir. Bu kaçırma operasyonunu Cevat adına Ziya Baba üstlenir. Ziya Camilla’yı kaçırır ve Camilla’yı bir paket içinde Cevat’a götürme görevini Şahin’e verir. Ancak Şahin, Cevat’a götürdüğü paketin içinde ne olduğunu bilmez. Şahin paketi İzmir’den, İstanbul’a getirirken Gürkan ve Altan adında iki belalı ile yolu kesişir, onlar yüzünden Cevat’a götüreceği paketi kaybeder. Bu sebeple Şahin hayatının en zor 48 saatini yaşamak zorunda kalır.Yerli yapım bir komedi olan Hep Yek filminin Oyuncular:ve dağıtımcılığını Roll Caption firması üstleniyor. Fırat Tanış, Gürkan Uygun, İnan Ulaş Torun ve Gökhan Yıkılkan’ın başrollerinde oynadığı filmin yönetmeni Ali Yorgancıoğlu. Hep Yek’in senarist koltuğunda Alper Erze, Suat Özkan, Bilal Kalyoncu oturuyor.

Hep Yek Filmi Hakkında

Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu   Oyuncular: Fırat Tanış, Gürkan Uygun, Ferdi Sancar, Gökhan Yıkılkan, Denise Capezza, Tuna Orhan, Adem Yılmaz vizyonda 5 şubat 2016 tarihinde olacak olan film başarılı sahneleri ile şimdiden seyircilerin ilgisini çekmeye başladı, Komedi türündeki film yerli yapımlarımız arasında 2016’nın komik filmlerinden biri olmaya aday görünüyor. Hep Yek Filmi Hakkında tüm bilgilere ulaşabileceğiniz sitemiz üzerinde, ayrıca Hep Yek Filmi Eleştirileri ve de yorumlarını okuyabilirsiniz. Sizler için yazının sonunda bir de fragmanını paylaşacağımız olan Hep Yek Fragmanı izle linkiyle uzun versiyonlu fragmana ulaşabilirsiniz.

Hep Yek Filmi Hakkında

 

2 şahısın mafya babasının yanına gitmesiyle başlıyor ama bu iki şahıs kaçmaya çalışıyor ve 2 kızın yanına gelip farklı farklı söz ve tacizlerde bulunuyor ve mafya babası bunları bir daha yapmaması için uyarıyor ve bu mafya babası çeşitli işlere bulaşıyor ve adamları onlara bagajı kimseye açtırmamasını istiyor ama bir adam bu bagajı açıyor adamları buna çok kızıyor ve sonra bu 2 şahıs bir kulübe gidiyor ama görevli bunları almıyor ısrar etmesine rağmen almıyor. Bu iki şahıs bir yere düşüyor ve çok sinirleniyorlar  sonra bu iki şahıs bir araba yarışmasına katılıyor ve kaybediyor bunlar yine kazanamadığı için sinirleniyor ve bir daha katılmıyorlar.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir