Hayatın Kıyısında - By The Sea Film Hakkında

Hayatın Kıyısında – By The Sea Film Hakkında

Angelina Jolie’nin üçüncü filmi olma özelliği yanı sıra, filmin yapımcılığını ve senaryosunu da kendisi kalema aldığı Hayatın Kıyısında Filmi Eleştirileri bakımından oldukça fazla olumsuz eleştiri aldı. 2015’in sonu gibi Türkiye’de vizyonda olan filmin yakın zamanda dvd’si de piyasada bulunuyor. Filmi izlemeye başladıktan sonra, Brad Pitt’in gizemli oyunculuğu film hakkında merak uyandırmıyor değil. Fakat izleyicinin umduğunu çok da bulamayacağı bir film olma özelliğini taşıyor. İkilinin arasındaki bazı sorunları çözmek ve aynı zamanda yazar olan Roland’ ın Fransa sahil kasaba yöresinde bir otele uzun süreliğine yerleşmeleri ile başlayan filmin tümü buralarda geçiyor. Bazı sahneleri ile sanki bir sanat filmi izliyormuş hissini veren film, bu konuda da başarılı bir çizgide duramıyor.

Hayatın Kıyısında – By The Sea Film Hakkında

Filmde bir bütünlük sağlanılmaz iken, aslında yetmişli yılların renkleri ve kostümleri, dekorları ile bunu çok iyi geçirmesini de es geçmemek gerekir. Bu evli çiftin evliliklerinin tek düzeliğe düştüğü bu zamanlarında bir çeşit iletişimsizlik içine giren Hayatın Kıyısında Filmi Bilgisi hakkında çok şey vermemekle beraber, filmi sonuna kadar izlemenizde umduğunuzu veremeyebileceğini haber vermeliyiz. Sexy Vanessa karakterine can veren Angelina Jolie’nin oyunculuğu da pek çok eleştirmen tarafından beğenilmemiş ve tiyatral bulunmuş. Brad Pitt ve Angelina Jolie ikilisinden yüksek performans beklendiği için böyle bir yoruma gidildiğini düşünüyorum. Hayatın Kıyısında Film Yorumları ile ilgili herşeyi burada paylaşabileceğiniz gibi sizin için bir de filmdeki teknik ve dramaturji bilgileri için oylarımızı paylaşacağız.

Hayatın Kıyısında – By The Sea Film Hakkında

Filmdeki en iyi kısımlardan bahsetmek gerekirse, filmdeki doğal ışıklar ve oyuncuların verdiği mükemmel ve akılda kalıcı olan fotoğraflar.. Görüntü yönetmeninin buradaki başarısı muazzam derecede göz dolduruyor. Bunun yanı sıra, harika doğa görüntüleri altındaki müzikler de filmdeki diğer başarılı yönlerden biri. Film ortalamanın pek de üstünde olmamakla beraber, romantizm sever insanlar için izlenebilir bir yapım olarak görünüyor. İzlemeden Önce Yaşamın Kıyısında Fragman izle olarak yazımızın altında sizler için türkçe altyazılı biçimde bir fragman linkini paylaşıyor olacağız. Bizi takip etmeye devam edin ve hangi film olursa olsun izlemeden önce www.filmhakkinda.com’a bir uğrayın,  İyi Seyirler…

 

Reviews

  • Senaryo5
  • Kurgu4
  • Oyunculuklar5
  • Müzikler7
  • Görsel Efektler8
  • 5.8

    ScoreFilm Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir