Dünyanın En Güzel Kokusu Filmi Hakkında

Dünyanın En Güzel Kokusu Filmi Hakkında

Rıza Kocaoğlu’nun başrolde olduğu Dünyanın En Güzel Kokusu Filmi Hakkında bulabileceğiniz bilgilerin hepsine ulaşabileceğiniz bu yazımızda sizler için titizlikle hazırladığımız Dünyanın En Güzel Kokulu yazısıyla berabersiniz:) Karakterimiz Hakan haşarı ve çapkın bir gençtir ve ilişkilere bakış açısı ise evliliğin, yani böyle bir bağımlılığın ilişkiyi tüketeceğidir ve sürekli partner değişerek hayatını sürdüren, aynı zamanda da şarkı sözü yazarı bir adamdır. En yakın dostu Derya ise onun hem zor gün arkadaşı ve yakın arkadaşıdır. Kim çıkarsa çıksın karşılarına bir ilişkiye başlayamayan ya da sürdüremeyen bu ikilinin ortak noktası ise duydukları çocuk özlemidir. Hakan, günün birinde eğer belirledikleri bir tarihe kadar hala evlenmemiş olursak birlikte bir çocuğumuz olsun diye bir teklif yapar, Derya da kabul eder. Ama şartlar doğrultusunda bir çocuk sahibi olduktan sonra yine ilişkilerine arkadaş olarak devam etmek sözünü de vermişlerdir. Derya ilk etapta bu fikre sıcak bakmasa da aslında kendisine göre mantıklı ve cazip bir teklif olduğunu düşünecektir. Ama bu planladıkları gibi işleyecek bir durum mudur?

Dünyanın En Güzel Kokusu Filmi Hakkında

Yönetmenliğini ve aynı zamanda senaryosunun da Uğur Yağcıoğlu tarafından yapıldığı bu enteresan film Dünyanın En Güzel Kokusu İncelemesi içerisinde bu yazıya, vizyondan hemen sonra ulaşabileceğiniz bu filmde Hakan karakterine başarılı aktör Rıza Kocaoğlu can verirken, Tuba Ünsal da Derya rolünü  canlandırıyor.  Burak Altay,  Feriha Eyüpoğlu, Açelya Akkoyun, Esra Ruşan, Nezih Tuncay gibi tanıdık isimler de filmin oyuncu kadrosunda  yer alıyor.

Dünyanın En Güzel Kokusu Filmi Hakkında

Flörtlerin, aşkların ve evliliklerin bile tükendiği düşüncesinde olan Hakan yeni bir ilişki türünden bahsederken, aslında kendini en klasik bir aşk romanı kahramını gibi hissedecektir. Ve tabii ki onunla hemen hemen aynı görüşlerde olan aşk romanının esas kızı Derya… Bakalım bu rüya gerçek olacak mıdır? Yoksa gerçekten dedikleri gibi sadece ortak çocuklarına kavuşup yine istedikleri o özgür ama mutsuz, ayrıca sürekli değişken ilişkilerine devam edecekler midir? Dünyanın En Güzel Kokusu Fragman izle seçeneğini sizlere hemen yazımızın altında sunuyoruz. Vizyondan hemen sonra burada Dünyanın En Güzel Kokusu Eleştirisi ile tüm kritiklerini sizlerin de yorumları ile beraber hayata geçireceğiz. 12 Şubatta gösterime çıkacak olan film Sevgililer Gününde Gidilecek Filmler arasında gerçekten en başarılı yerli yapımlardan biri olma özelliği taşıyor…Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir