Dar Elbise - Tight Dress Film Hakkında

Dar Elbise – Tight Dress Film Hakkında

Moda tasarımcılığı yapan kahramanımız Lisa yaşadığı şehir Paris’te kreasyonunun defilesi için Türkiye’de bulunan en yakın arkadaşı Helin ile görüşme sürecindedir. O da bu defilede katkısı olması adına güzel ve çekici modeller arama yoluna girişir. Dar Elbise Oyuncuları yanı sıra arkadaş grubunda Güle aralarında en çok istekli olan modellerden biri olmasına rağmen zaman içinde ağabeylerin, kardeşlerin ve diğer erkeklerin baskılarından defileye katılabilecekleri konusunda çekimser duruma düşerler. Orijinal adının Tight Dress olan filmin İFP Film dağıtım şirketi tarafından dağıtımı gerçekleştirilecek olan film Dar Elbise Film Hakkında bilgilerindeki teknik kısımlara ve teknik ekiplere de bir göz atalım.

Dar Elbise - Tight Dress Film Hakkında

Yönetmenliğini Hiner Saleem’in yaptığı filmde Türk oyuncular çoğunlukta yer alıyor. IFP Istanbul Film Productions yapım şirketi olan filmde oyunculardan, başrolleri Tuba Büyüküstün ve Caner Cindoruk yanı sıra Hazar Ergüçlü de onlara dahil oluyor. Diğer oyunculardan bazıları ise Canan Ergüder Cemre Ebuzziya gibi isimler eşlik ediyor. Dram ve komedi türünde olan filmin senaryosunu kaleme alan isimler Veronique Wuthrich ve aynı zamanda yönetmenliğini de yapan isim Hiner Saleem kaleme alan isimler oluyor. Dar Elbise Film Vizyon Tarihi 28 Ekim 2016 tarihli olarak neredeyse tüm sinema lokasyonlarında vizyona gelecektir.

Dar Elbise - Tight Dress Film Hakkında

Son zamanların aranılan isimlerinden olan Tuba Büyüküstün bu kez partner olarak Caner Cindoruk ile oynayacak. Varlıklarını ispat edecekleri bir yola girişecek olan kızların ve erkilleri ile mücadele içinde hikayeyi konu edilirken, bir yandan da Fransız modacı Lisa’nın hikayesine dokunuyor film. Defile için ailelerindeki erkekleri yani, kimi kocasını, kimi abisini, kimi de babasını ikna etmeye çalışırken, o telaşa içinde arkadaşlardan biri olan Gule ortadan kaybolur ve hikaye Dar Elbise Film Konusu o yöne doğru yönelir. Veronique Wutchrich’in kendisi de rol aldığı filmde diğer oyuncu erkeklerden bahsedelim, kast için İnanç Konukçu, Menderes Samancılar, şarkıcı ve aynı zamanda besteci Mehmet Erdem, Cüneyt Çeneboyani, Rahman Görece, Osman Alkaş, Serkan Yakan, Murat Karasu, Kaan Çakır, Ferit Kaya, Olgun Toker ve Münir Can Cindoruk gibi isimler yer alıyor.Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir