Collide - Otoban Film Hakkında

Collide – Otoban Film Hakkında

Amerikalı uyuşturucu kaçakçıları ile ilgili yapılan bu esrarengiz ve macera dolu film hakkında edinebildiğimiz tüm bilgileri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Collide – Otoban Film Hakkında orijinal adı ile vizyona gelecek filmde oyuncu kadrosunda oldukça iddialı isimleri görüyoruz. Gezgin biri olan Casey  Stein adındaki adam bir şekilde kendini bir uyuşturucu satıcısı mafyanın şoförü olarak bulur ve süratlerin haddi hesabının olmadığı Münih’in otobanlarında bir başka mafya babası Hagen tarafından kovalanan adam neye uğradığını şaşırır. Hagen ise onu geri alabilmek için her yolu deneyecektir. Kargo ile beraber kaçmaya çalışan Casey’in durumu çok kısıtlıdır. Çok çaresiz bir halde kalan eski gezgin ve şimdi de uyuşturucu kaçakçısı eski patronu ve yine başka bir mafya bozuntusu olan Geran’ı arar. Onun isteği ise kendi ile ilgili değil sadece kız arkadaşı Juliette’ e Hagen tarafından gelebilecek herhangi bir saldırı için korumasını istemesidir. Hayatının aşkı diyebileceği kızı bu tehditten kurtarmak için elini çabuk tutması gerekmektedir. Hayatını ortaya koyan adam baya büyük bir kovalamacanın içerisinde kendini bulacaktır.

Collide - Otoban Film Hakkında

Köln otobanlarında da macera dolu sahneleri ile seyirciyi büyüleyen filmde Casey hayatta kalma mücadelesini kazanacak mıdır ve kız arkadaşına bir zarar gelmeden hayatlarına devam edebilecekler mi? Bu soruların cevapları ise filmde gizli olacak. Macera severlerin ilgisini oldukça çekecek bir film olan Otoban Film Konusu şimdilik böyle ve hem suç, hem macera bir arada olan türler arasında mutlaka yerini alacak bir yapıt olacağı her halinden de belli zaten.

Collide - Otoban Film Hakkında

Yönetmenliği Eran Creevy tarafından yapılan Otoban – Autobahn filmi ülkemizde de vizyondan hemen bir hafta sonra gelecek. Collide – Otoban Vizyon Tarihi 14 Ekim 2016 tarihi olacaktır. Yönetmenin oyuncu seçiminden bahsedecek olursak eğer şöyle; Anthony Hopkins başroldeki kötü mafya karakterini canlandıracak onun yanı sıra filmde önemli isim Ben Kingsley de yer alıyor. Nicholas Hoult, Felicity Jones gibi isimlerinde filmde ana kastında yer alan isimler. Bunlar dışında Nadia Hilker, Clemens Schick, Manwan Kenzari, Aleksandar Jovanovic ve Christian Rubeck de filmin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimlerdir.Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir