Çok Uzak Fazla Yakın Film Bilgiler

Oldukça başarılı bir ismin yönetmenliğini yaptığı film Çok Uzak Fazla Yakın Film Hakkında her şeyin bir yazıda buluştuğu bu yazımızda size öncelikle bazı teknik bilgilerden bahsedelim. Filmin yönetmeni dediğimiz gibi başarılı yönetmen Türkan Derya, onun Yeditepe İstanbul, İkinci Bahar, Hırsız Polis, Gönül İşleri ve Kara Melek gibi dizilerin de yönetmenliğini yapmış isim olmuştur. İlk uzun metrajlı filmi olan yönetmenin büyük aşk hikayesini anlattığı bu filmde Çok Uzak Fazla Yakın görünen bişeyler her zaman hayatımızda var oluyor ve bunu bir aşk hikayesine çevirip bizle paylaşılan filmde son zamanların genç parlayan isimlerinden Burcu Biricik ve Özgün Çoban başrolleri paylaşıyorlar.

Çok Uzak Fazla Yakın Film Hakkında

İki üniversite öğrencisinin tanışmaları sonrasında kendilerini içinde bulduğu büyük aşkları ve tabiki aşkın doğası gereği inişleri, çıkışları ile seyirciyi derin duygular içerisine sürükleyecek bir yapım olacaktır. 23 Eylül tarihi Çok Uzak Fazla Yakın vizyon tarihi olarak görünüyor. Filmde rol alan başrol ve diğer oyuncular ise Özgün Çoban, Kaan Yılmaz, Burcu Biricik yanı sıra Gamze Karaduman ve Servet Pandur rol alanlar arasında. Afişi de ödüllü bir tasarımcı olan Arda Aktaş tarafından özenle hazırlanan film Çok Uzak Fazla Yakın Film Bilgileri yakında seyircisi ile buluşmuş olacak. İçinde bulunduğumuz son zamanların en başarılı yerli yapım aşk filmi olma adayı olduğunu şimdiden belli ediyor. Sosyal medyada fragmanı çok ilgi gören filmin sinemalarda da bir çok yerde fragmanı ve afişi yayınlanıyor. Filmde oynayan oyuncuların da büyük çaba sarf ettikleri ve vizyona girmesini sabırsızlıkla bekledikleri filmin galası önümüzdeki hafta İstanbul’da yapılacak. Yapımcılığını da Ateş Film’in üstlendiği yapım bir süredir reklamlarıyla şehirlerin her tarafında ilgi çekiyor.

Çok Uzak Fazla Yakın Film Hakkında
Tam olarak ilişkiye başlayamayan ve aynı zamanda da bitemeyen bir aşk hikayesi olan Cem ve Aslı’nın öyküsü işlenirken bu filmin belki de Issız Adam filminden sonra en çok adından söz ettiren film olabilir. Bir film tarafından dağıtımı yapılacak olan Çok Uzak Fazla Yakın Film Özetini vizyona gelir gelmez bu sayfada bulabileceksiniz. Filme gitmeden önce veya dvd izlemeden önce uğrayacağınız ender platformlardan olan Filmhakkinda.com’u takip etmeye devam edin.Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir