10 Cloverfield Lane Film Hakkınd

Cloverfield Yolu No: 10 Film Hakkında

Cloverfield – Canavar 2008 yapımı olan filmin devam niteliğindeki 10 Cloverfield Lane film hakkındaki A’dan Z’ye her şeyi bulabileceğiniz bu yazımızda sizler için yine korku filmleri arasında yılın en iyilerinden biri olarak gösterilen filmden bahsedeceğiz. Yola koyulan Michelle büyük bir trafik kazasına karışır ve gözlerini açtığında kapalı bir ortamda kendini bulacaktır. Uyanmasından bir zaman sonra kendisine dışarda büyük bir hava kirliliği, kimyasal saldırıdan bahseden iki erkekle yalnız olduğunu anlayacaktır. Cloverfield Yolu No: 10 İnceleme esnasında oyunculukların oldukça iyi olduğu filmde aslında pek de oyuncu yok sadece 3 – 4 oyuncu ile koca film devam edip bitecektir. Hem gerilim hem gizem hem de korku hepsinin beraber filmin içinde yer aldığını izlerken sizler de göreceksiniz. Konu itibari ile gerçekten ilgi çekici bulunduğu söylenebilir bu filmin hakkında. Belki bazı yerleri daha güzel olabilir diyeceksiniz, ama yine de ortalamanın üzerinde bir film Cloverfield Yolu No: 10 Özet bilgisi verirken bile böyle olduğu kesinlikle her halinden belli bir film.

Cloverfield Yolu No: 10 Film Bilgiler

 

 

Biraz da The Room – Gizli Oda filmini de andıran filmin final sahnesi belki bir çoğunuzun beklentisini karşılamayacak ama yine de Filmhakkında ekibi olarak filmi kesinlikle öneriyoruz. Filmi izlemeden önce ilk filmini izlemek tabiki daha mantıklı olacaktır. O yüzden bu devam filminin Cloverfield Yolu No: 10 Filmi Hakkında herşeyi anlamak için birincisini izlemek gerekli.

 

Cloverfield Yolu No: 10 Film Hakkında

 

Yönetmenliğini Dan Trachtenberg ‘in yaptığı filmde kurgusu ve teknolojik efektleri kaliteli ve gerçekçi olmuşlar. Hikayesini Josh Campbell ve Matthew Stuecken kaleme aldığı filmde, Cloverfield Yolu No: 10 filmi konusu devamı boyunca starları John Goodman, Mary Elizabeth Winstead, John Gallagher Jr. gibi isimler yer alıyor ve başarılı performansları ile hepsi de göz dolduruyor. Cloverfield Yolu No: 10 Bilgileri dahilinde 72 milyon dolar hasılat yapan filmin yapımcısı ise ilk filmindeki gibi Bad Robot. Oldukça uzun bir aradan sonra ikinci filmi çeken yapımcılar anlaşılan duruma göre belki bundan sonra da serinin devamı konusunda açık kapı bırakıyor.

 

 

Reviews

  • Senaryo7
  • Kurgu8
  • Oyunculuklar9
  • Müzikler7
  • Görsel Efektler8
  • 7.8

    ScoreFilm Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir