Burak Aksak’tan Kara Bela Geliyor!

Burak Aksak’ın bu yılki filminin adı Kara Bela. Bol kahkahalı bir yol filmi bekliyor bizleri. Oyuncuları ise yakından tanıdığımız, komediyi bizlere sevdiren kişiler. Gelin detaylara göz atalım.

Burak Aksak’ı bir çoğumuz Leyla ile Mecnun’da tanıdık. Fakat bunun daha öncesi var. Onun gibi başarılı senarist ve yönetmen olan Selçuk Aydemir ile birlikte yazdığı bir çok kısa filmde Sadi Celil Cengiz ile birlikte oynamış, Bunun yanı sıra bir zamanlar her kurban bayramında TRT kanalında çıkan Kurban adlı filmi hatırlarsınız. Onu da Selçuk Aydemir ile birlikte yazmış başarılı senarist. Daha sonraları Ramazan Güzeldir adlı kısa diziyi ise izlemeyen yoktur. Ahmet Kural, Murat Cemcir gibi isimlerin de Selçuk Aydemir ile birlikte ilk göründüğü dizidir kendisi. Onda da yer alıyor Burak Aksak. Fakat en büyük sükseyi Leyla ile Mecnun’da yaptı. Tüm Türkiye’nin sevdiği, benimsediği bir diziydi. Komedi kategorisinde yer alıyordu ama dramı da en iyi yapan dizilerdendi. Fakat dizi kanal ile anlaşamayınca yayından kaldırıldı. Daha sonra kendisinin de rol aldığı Ben de Özledim’i izledik fakat o da çok sürmedi.

kara-bela-filmi-1 Ama iş sinemaya gelince çok iyi bir film çıkardı Burak Aksak. Bana Masal Anlatma bu yılın başlarında gösterime girmişti ve 1.5 milyon gişesi ile başarılı bir film olmuştu. BKM’nin yapımcılığını üstlendiği film tatlı bir komediydi. Aynı başarı Kara Bela filminden de bekleniyor. Yapımcılığını yine BKM üstleniyor fakat bu defa oyuncu kadrosu daha renkli. Kardeş Payı’nda komedi dalındaki nadir kadın oyunculardan olduğunu gösteren Seda Bakan, Leyla ile Mecnun’daki Erdal Bakkalımız Cengiz Bozkurt, Ulan İstanbul ile Türkiye genelinde tanınan Erkan Koçak Köstendil yer alacak bu filmde. Unutmadan söyleyelim Erkan Koçak Köstendil Muhteşem Yüzyıl – Kösem Sultan dizisinde IV.Murat’ı canlandıracakmış.

Film başta da dediğimiz gibi bir yol hikayesi fakat pek bilgi yok film hakkında. Şuanlık aktaracaklarımız bu kadar. Umarım bir an önce gelir de biz de kaliteli bir film ile eğlenceli saatler geçiririz.Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir