Boy 7

Uzun zamandır yeni bir film öneremiyordum. Sitemizdeki sunucu taşımaları nedeniyle bir hayli zaman kaybettik. Neyse ki işleri rayına oturttuk. Biraz geç te olsa sizlere yeni bir film önereceğim. Özellikle WHO AM I ve yakın geleceği konu alan filmleri seven arkadaşların oldukça beğeneceği bir film. İsmi Boy 7, gelin sizlere konusundan bahsedeyim.

Yakın gelecekte Hollanda bir polis devleti haline dönüşmüştür. Başbakan Rossan tarafından yönetilen bu ülkeye katı kurallar konulmuştur. Başbakanın tek önemsediği düzen ve güvenliktir. Fakat bu katı kurallara karşı koyabilen çok az insan vardır. Sam ise Hollanda’da bir metroda bilinci yerine gelince uyanır. Fakat hatırladığı tek bir şey bile yoktur. Ne ismi, ne nerede yaşadığı… Fakat çok geçmeden kendini tehlikelerin içinde bulacaktır.


Filmdeki Sam arkadaşımız usta bir hacker. Bilgisayar ile arası oldukça iyi ve izlediğinizde kendisini gün geçtikçe geliştirdiğine şahit olacaksınız. Diğer filmlerin aksine bu filmde spoiler vermeden filmden bahsetmek imkansız. Çünkü karakter bile ilk başta neler olduğunu bilmiyor ve gelişen olaylar ile beraber olanları öğrenmeye başlıyor. Bu yüzden de konuyu ilk öğrendiğinizde ilginizi pek çekmeyebilir. Fakat inanın izlediğinizde oldukça keyif alacaksınız. Bu günlük filmimi de önerdiğime göre fragmanı aşağıya iliştirip kaçıyorum. Film hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız memnun olurum.

 Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir