Beş Kardeş Çekimlere Başladı

Geçtiğimiz Şubat ayında yayınlanan beş bölümün ardından apar topar yayından kaldırılan ve Haziran’da tekrar yayınlanmaya başlanacağı söylenen Beş Kardeş dizisinin çekimlerine başlandı. Dizi hakkında sansür haberleri vardı.

Leyla ile Mecnun, Şubat, İtirazım Var gibi film ve dizilerin yönetmeni olarak tanıdığımız Onur Ünlü, Leyla ile Mecnun’un başarısının ardından bir aile dizisi çekmeye karar vermiş ve eski projelerinden topladığı ekibi ile bizlere sıcak bir konu sunmuştu. Şubat ayında yayın hayatına başlyan dizi Kanal D ekranlarında beş bölüm yayınlandıktan sonra diziye ara verildiği açıklanmış ve yeni yayın dönemi hakkında sadece “Haziran’da” açıklaması yapılmıştı. Bu duruma pek alışık olmadığımız için dizi hakkında göndermeler dolayısıyla sansür uygulandı, bir daha yayınlanmayacak gibi dedikodular çıkmış olsa da yapılan resmi açıklamaya göre dizinin çekimlerine yeniden başlandı. Bu ay içerisinde dizi tekrar yayınlanacak.

beş-kardeş-5-bölüm-fragman-izle(1)

Anne ve babalarını depremde kaybeden beş kardeşe ailenin en büyüğü Sait hem annelik hem babalık yapar. Okuyanları okutur, okumak istemeyenleri iş sahibi yapar. Beş kardeş’in abisi Sait balıkçı, Nazım gazeteci, Turgut imam, Orhan güvenlik görevlisi, Aziz ise boş gezendir. Sait, mahalleden Canan ile evlenmeye karar verince kardeşleri buna hazır olmadıklarını anlar ve Sait’i evlilikten vazgeçirmeye çalışırlar. Bir de üstüne Sait’in eski sevdiği Fahriye’de mahalleye dönünce Sait aşkı ile sözü arasında sıkışır kalır.


Beş Kardeş’ten oluşan bu ailenin yaşamını ekrana taşıyan dizide Serkan Keskin, Osman Sonant, Fatih Artman, Nadir Sarıbacak, Tansu Biçer,  Nihal Yalçın, Serdar Orçin, Ece Dizdar, Köksal Engür ve Ayşen Gruda gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Dizinin yayın tarihi ise tam olarak belli değil.

 Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir