Benim Adım Feridun Film Konusu

Benim Adım Feridun Film Konusu

Sevgilisi tarafından bırakılan kahramanımız Ersan, zor da olsa bu terk edilmeyi içine sindirir. Ardından hayatında yeni bir başlangıç yapmak üzere karar alır. Böyle bir şeye ihtiyaç duyarken, aklına gelen şey çocukluğunun geçtiği Erdek’ te bulunan evlerine gitmek, orada bir yaşam kurmaktır. Oraya gider ama, huzur onun için burada da yoktur. Bir umutla, çok uzun zamandır uğramadığı Erdek sahiline gitmeye kararBenim Adım Feridun Film Konusu verir. Benim Adım Feridun Film Hakkında söylenebilecek onlarca şey arasında, en can alıcı ve konuyu açık eden kısım da burasıdır. Sahilde yürüyüş yaptığı esnada, çok yakınında bulunan bir düğün salonundan yükselen sesler dikkatini celbedecek ve o da bir şeyler içip çıkarım fikriyle o düğüne girer. Düğünde zaman geçirirken, damadın babası onu görecek ve yıllar yıllar önce Almanya’da yaşamaya başlayan kardeşinin oğlu Feridun sanacaktır.

Benim Adım Feridun Film Hakkında

Uzun süre ilişkisi olmayan Ersan, sevgilisi ile pek ilgilenmemeye ve eskisi gibi romantikliğinden vazgeçmeye başlamıştır. Uzun süreli ilişkilerdeki o erkek tarafında olan bir hazzın keyfini süren adam, günlerden birinde Ayla onu bir anda terk eder. Sudan çıkmış balık gibi sersemleşen Ersan, bütün uğraşları sonrası sevgilisini geri kazanamayınca artık vazgeçer.

Erdek’te gittiği bu düğündeki yanlış anlaşılmayan, gayet memnun olan adam, ilk fırsat bulduğunda nasılsa kaçarım diye düşünürken, damadın kuzeni Hayal ismindeki kızı görür. Geceye kadar süren bu hikayenin, ilginçlikler ve komik olaylar bir birbiri ardına gelecektir.

Yönetmenliği ile beraber senaryosunun da sahibi olan Çağan Irmak imzalı, Benim Adım Feridun Oyuncuları ile ilgili bilgileri verelim. Başrol karakteri olan Ersan karakteri, Halil Sezai Paracıkoğlu oynarken, Sevgilisi Ayla rolünü Özge Borak üstleniyor. Damadın kuzeni Hayal karakteri ise son zamanlarda güzelleşen komedi oyuncusu Büşra Pekin tarafından canlandırılıyor. Kayınbaba karakterindeki Tarık Papuççuoğlu yanı sıra Benim Adım Feridun Film Hakkında olan oyuncular, Ayşe Tunaboylu, Defne Yalnız Suzan Aksoy,Güngör Bayrak, Cem Kurtoğlu ve Kadriye Kente isimlerini barındırıyor. Filmdeki bu enteresan ve komik hikayenin sahibi ise Mahir Ünsal Eriş ve Benim Adım Feridun Vizyon Tarihi 11.11.16 tarihi olarak dikkat çekiyor.Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir