Bayram Abi Filmi Hakkında

Evlilik çağına gelmiş de çoktan geçmiş olan Bayram Abi koskoca adam olmuş ama hala ailesiyle yaşayan bir ana kuzusudur. Hayalleri arasında en büyüklerinden biri ise arkadaşının düğününde görüp vurulduğu Sinem’le bir şekilde tanışmaktır. Onu o düğünde görmesiyle beraber sırılsıklam aşıktır çünkü. Sinem ise tam  bir kariyer kadını ve Koma Kola firmasında pazarlama ve reklam müdürüdür. Kariyerinde de baya bir başarılı olan kadın aynı zamanda işinde de isim yapmış biridir. Sinem’in dikkatini çekmenin en etkili yolunun da kendi kola markasını bulmaktan geçeceğini düşünen Bayram’ın yanı sıra onun babası Cemal ise onlara aile yadigarı olan şerbetçi dükkanının başına geçmesini beklemektedir. Bayram babasının bu isteğine hiç de sıcak bakmıyordur ve Hamdullah, Talha ve abisi olarak gördüğü Bakkal Mehmet’in de yardımlarıyla sevdiği kıza ulaşmanın yollarını arıyordur ve bu arkadaşları da ona yardım edeceklerdir. Bayram Abi Film Özetini burada sizlerle vizyona girdikten hemen sonra burada paylaşacağız.

Bayram Abi Film Hakkında

Erdi Dikmen’in hem yönetmenliği ve hem de senaristliğini yaptığı Bayram Abi Film Hakkında başarılı fragmanı ile beraber çok büyük ilgiyle bekleniyor. Erdi Dikmen’in yaptığı Bayram Abi Film Bilgileri bu komedi filminde başrol oyuncusu Bayram Abi Film Hakkında karakterini canlandıran isim vine fenomeni Barbaros Dikmen olmuş ve ona en büyük komediyi yetiştiren isim ise Ayhan Taş yeni yeni oyuncuların da rol aldığı filmde Ecem Karavus, Sinem Ekşioğlu, Gökhan Niğdeli, Hande Yögen, Selman Ünlüsoy, Ayça Bildik ve Hamdi Alp yer alıyor.

Bayram Abi Film Hakkında

Vizyona geliş tarihi 7 Ekim 2016 olarak belirlenen Bayram Abi Film yorumları ve filmin fragmanı yeni yayınlanmasına rağmen büyük bir rağbet gördü.  Sihirbazlık Okulunda Bir Türk filminin de yönetmenliğini yapan filmin senaristi ilk filmden beklenilen hasılat çıkmamıştı ama bu film çok daha iddialı görünüyor. Ve ekibimiz olarak inanıyoruz ki 2016’nın son aylarına girdiğimiz şu dönemde iyi yılın iyi bir yerli komedi filmi Türk sinema tarihine girmiş olacak… Fragmanını hemen alttaki linkten izleyebileceğiniz filme gitmeden hemen önce galasından da hemen sonra burada yorumlarını bulabileceksiniz.Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir