Bayan Peregrine'nin Tuhaf Çocukları

Bayan Peregrine’nin Tuhaf Çocukları Film Konusu

Satışı çok iyi olan ve bestseller kitaplar arasında yer alan Bayan Peregrine’nin Tuhaf Çocukları şimdi de sinemaya uyarlandı. Hikayenin yaratıcı yönetmeni Tim Burton tarafından unutulmayacak bir seyir serüvenini izleyicilerine bahşedecek bir film geliyor. Çok düşkün olduğu dedesi Jake’i yalnız bıraktığında onu bambaşka dünyalara ve zaman dilimine götürecek büyük bir ipucunu ardında bırakıyor. Sihirli bir yere doğru götüren ipucu sayesinde Bayan Pellegrine’nin evi olan bu enteresan yere yönlendiriyor. Fakat ortada esrarengiz ve hatta tehlikeli bir duruma yaklaşan olaylar örgüsünde Jake tanıdığı her yabancıdan sonra onların özel güçlerini ve bu tuhaf yerde ona düşmanlık edebilecek insanları tanıdıkça derinleşiyor. Eninde sonunda Jake kendi acayipliğinin de farkına vararak bu yeni arkadaşlarını, yeni tanıdığı diğer kötü niyetli kişilerden kurtarabileceğini anlıyor.

Bayan Peregrine'nin Tuhaf Çocukları

 

Tim Burton’ın baştan sona yönetmenli  ile filmde tarzını ortaya koyduğunu hissedeceğiz.  Öte yandan Bayan Peregrine’nin Tuhaf Çocukları Filmi Hakkında diğer soru işaretlerinden biri de filmin orijinal adı ve yapımcısı, Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children movie about olan filmin yapımcısı ise Bulletproof Cupid. Dağıtıcı firması TME olan film de 30 Eylül 2016 tarihinde ülkemizde vizyonda olacaktır.

Bayan Peregrine'nin Tuhaf Çocukları
Ransom Riggs ve Jane Goldman’ın senaryosunu kaleme aldığı filmde oyunculardan bahsecek olursak eğer, Allison Janney, Judi Dench, Rupert Everett, Kim Dickens, Eva Green, Scott Handy, Chris O’Dowd, Ella Wahlestedt, Asa Butterfield, Pixie Davies, Jack Brad, Milo Parker, Louis Davison, Nicholas Amer, Finlay MacMillani Raffiella Chapman ve Cameron King gibi isimler yer alıyor. Çocuk veya büyük herkesin izleyebileceği düzeyde olan film Newyork Times’ın en iyi satanlar listesinden 108 hafta boyunca kalarak, eski fotoğraflarla akıllardan çıkmayacak bir macera yaşatan güzel bir film olacaktır. Duygusal, gerilim ve aynı zamanda çok da tuhaf bir film izleyeceksiniz. Bayan Peregrine’nin Tuhaf Çocukları Film Konusu aslında o evin bir yetimhane olduğunu keşfettikten sonra daha başka bir yerlere ilerliyor. Bu yerin kalıntılarını keşfetmekle başlayan hikayenin aslında çocukların tuhaflıktan da çok daha farklı şeylere sahip olduğunu da görecek olan başrol karakteri değişik bir yere düştüğünü işte o zaman farkedecektir.Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir