american-honey-film-konusu

American Honey Film Hakkında

Star adındaki onsekizlik bir lolitanın, aile içindeki gördüğü şiddet ve fakir hayatından kaçma yoluna girdiği filmde Sasha Lane canlandırdığı bu karaktere eşlik eden isim ise Shia LaBeouf ‘un hayat verdiği Jake ile bir yol hikayesi olan yapım, Ne ile karşılaşacağı, neye bulaşacağı konusunda hiçbir fikri dahi olmayan genç kız, şuanki hayatından çok bıktığı için Jake’in cazibesine kapılır ve minibüse atılır, sonra da maceralar başlayıverir. Fragmanı ile birlikte bile kendisini çekici kılmayı başarıyor. Cannes Film Festivali kapsamında American Honey filmi hakkında, büyük sayıda eleştirmen tarafından  hayran kalınan bir taraf da olduğu aşikar.

american honey filmi

Andrea Arnold’un yapımı olan muhteşem bir film Amerikan Balı Film yorumları ile ilgili bulabileceğiniz herşey, paylaştığımız bu yazımızda saklı bulunacaktır. Günümüzün Amerikan gençliği ile ilgili bize büyük ipuçları veren ve adeta yaşatan filmde, dergi aboneliği satıcılığı yapan bir arkadaş grubuna dahil olup çıktığı uzun yolculuk boyunca, seyirciyi de yanına konuk ediyor. Amerikan Filmi Eleştirileri ile ilgili söyleyebileceklerimize gelirsek eğer, bir anlamda gerçek zamanlı bir film olduğunu düşündüğümüz filmde, bir çok örneği olan bu tarz filmler, sürükleyici özellikleri ile ön plana çıkıyorlar. Berlin yapımı olan Sebastian Schipper yönetmenliğindeki Victoria filmi de bu tarz filmlerin örneklerinden en yakın tarihlisi olarak aklıma geliyor.
american balı yorumlar
American Honey Film Konusu dışında yer alan diğer oyunculardan bahsedecek olursak eğer;  Krystal karakterini canlandıran Riley Keough, Corey rolü ile McCaul Lombardi ve Pagan karakteri ile Arielle Holmes gibi oyuncular karakterlere can veren diğer isimler. Hem dram ve hem de komedi türünde olan film aynı zamanda içerisinde bir aşkı da barındırıyor. Amerikan ve İngiliz ortak yapımı olan filmin orijinal dili ise İngilizce’dir. 13 Ocak 2017 Cuma günü Türkiye’de vizyona gelecek olan film tam olarak 182 dakika süreli bir yapım olarak gözler önüne seriliyor. Senaryosu ve yönetmenliğini de birlikte aynı ismin yaptığı film Imdb platformunda 7.1 olarak görünüyor. Oldukça fazla ödül alan film, aldığı ödüllerini takip etme konusunda hızına yetişilemiyor. Önerdiğimiz bu filmi izlemeden önce, film hakkında bilgi edinmek için bizi tercih etmenize teşekkür ederiz.

 

 Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir