ALİ KUNDİLLİ 2 GELİYOR

Filmin ilk yapımında tam olarak vizyonda kalma süresinin yirmibeş haftaya ulaştığı Ali Kundilli filmi beşyüzbin insanı aşkın da seyirciye ulaşmıştı. Aradan fazla da zaman geçmedi ve şimdi ikincisini bu ayın sonunda vizyonda göreceğiz. Diğer muadili sayılabilecek bu türdeki yapımlar gibi aradan fazla zaman geçmeden filmi seriye bağlama işini gerçekleştiren yapımcılar filmin fragmanını da bugün yayınladılar. Fragmanından da anlaşılacağı üzere, birinci filminden daha da komik kısa videoları görünen Cem Gelinoğlu bu filmle daha iyi bir performans sergilemiş gibi gözüküyor. Serinin ilk filminde de olduğu üzere yine senaryosunu kendi yazan Gelinoğlu bu projede de aynı görevi üstlenerek, filmin başrolündedir. Oyuncu kadrosunun da aynı şekilde devam ettiği görünen Ali Kundilli 2 filmini yine aynı başarılı yönetmen Bülent İşbilen’in çektiği film yakında seyircisiyle buluşuyor. Vizyon tarihi şuanda 4 Mart olarak gözüküyor.

 

 

alikundilli2

Yerli komedi Türündeki film, başrol karakteri Ali’nin evlenerek çoluk çocuk sahibi olması ve yine yaptığı ufak tefek buluşlarla hayallerinin peşinden koşuyor olması ve bu arkadaşı Vedat’la beraber çılgın mucitlik ve projeleri için devam etmesi filmin konusu içinde yer alan doneler olmuştur… Artık başarılarının daha da yaklaştığını düşünen komik ikili çocukluklarından bu yana devam ettirdikleri hikayeleri ve serüvenleri hep hayal kırıklığı ile bitmiş olsa da artık ikisi de evlenmiş ve bir sorumluluk altına girmişlerdir.

Filmin hemen tüm mecralarda duyurumlarına da başlanırken, film oyuncuları ve yönetmeni de kendi kişisel sosyal hesaplarında film ile ilgili görüntüler paylaşıyorlar. Filmin ilkinin 5milyon TL hasılatı olduğunu biliyoruz ve bu film de yine aynı rakamlara muhtemelen ulaşır ve daha fazlasını da alır diye tahmin ediyoruz. Çünkü gerçekten bu sefer komik sahneleri açısından daha da iddialı görünüyor. Filmin diğer oyuncuları arasında ise Vedat karakterini Sami Aksu ve Ali’nin karısı İlknur karakterini de şarkıcı ve oyuncu Recep Aktuğ’un kızı Zeynep Aktuğ rol alıyor. Film gösterime girer girmez ilk incelememizi de sizler için buradan paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin ve bir filmi izlemeden önce mutlaka bize danışın. Sevgiler.

alikundilli3

 Film Hakkinda

Kısaca filmsever !


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir